Знай наших! Українка Дарина Білодід перемогла росіянку на чемпіонаті Європи з дзюдо.

Українська Жіноча Варта, щиро вітає землячку, Дарину Білодід з завоюванням золота на чемпіонаті Європи з дзюдо.
16-річна Дарина Білодід принесла Україні вищу нагороду чемпіонату Європи-2017.
Киянка, якій 16 років виповнилося у жовтні 2016-го, не програла на турнірі жодної сутички у ваговій категорії до 48 кг.
На шляху до фіналу Білодід здолала більш досвідчених росіянку Марію Персідську, сербку Міліцу Ніколіч та угорку Єву Черновєцкі. У вирішальній сутичці юна українка зустрілася з іще однією росіянкою Іриною Долговою.
В основний час суперниці не змогли виконати результативні прийоми, і доля золота вирішувалася на golden score. На 17-й секунді Дарина успішно кинула суперницю і стала чемпіонкою Європи.