Жінки у складі Сил спеціальних операцій. Південна Корея

Спецназ антитерору
Структура
707-й батальйон спеціальних завдань є основним антитерористичним (АТ) підрозділом в Південній Кореї. Як і скрізь у світі, батальйон був сформований після теракту на Олімпіаді в Мюнхені в 1972 році. До Олімпійських ігор в Сеулі в 1988 році в цьому батальйоні вже налічувалося близько 200 чоловік, які були об’єднані в дві роти та підрозділу підтримки. Кожна рота складалася з чотирьох оперативних груп по 14 чоловік у кожній. В підрозділу підтримки входили фахівці: мінери, зв’язківці і т. п. В даний час батальйон налічує 250 чоловік і складається з шести рот. Перші дві роти призначені для штурмових дій проти терористів. Їх штат не змінився. Решта чотири призначені для забезпечення АТ операцій. До складу батальйону входить також підрозділ, повністю укомплектований жінками. Використання жінок у спецопераціях в країні, де домінують чоловіки, діє обеззброююче, оскільки терористи не розглядають жінок як джерело небезпеки. Вони необачно дозволяють їм наблизитися впритул або піднятися на борт захопленого об’єкту.
Завдання
Крім завдань щодо боротьби з тероризмом на особовий склад батальйону також покладаються завдання з охорони особливо важливих персон, як це було під час Азіатських ігор в 1986 році, Олімпійських ігор в 1988 році і чемпіонату світу з футболу в 2002 році. На підрозділ також покладено завдання охорони важливих об’єктів життєзабезпечення.
Крім боротьби з терористами на території країни особовий склад батальйону здійснює спеціальні дії на суміжній території Північної Кореї проти стратегічних об’єктів сусіда і його розвідувальних центрів, які готують диверсантів. Превентивні заходи допомагають уникнути багатьох диверсійних і терористичних атак, організованих спецслужбами  КНДР.
Відбір і тренування
В батальйон відбирають виключно добровольців з числа військовослужбовців, які проходять службу в спецпідрозділах Південної Кореї протягом трьох років і мають бездоганний послужний список. Первинний відбір кандидати проходять виснажливий і вельми жорсткий десятиденний комбінований фізичний, спеціальний і психологічний тест, в ході якого відсівається до 90 відсотків охочих. Ті, що залишилися проходять додаткову підготовку протягом року. Програма ділиться на піврічний базовий курс піхотинця і такий же за тривалістю курс спеціальної підготовки. Останній включає в себе повітряно-десантну підготовку, мінно-підривну справу, гірську підготовку, рукопашний бій.
В основу рукопашного бою покладений національний вид єдиноборства тхеквондо. Всі спецназівці повинні отримати кваліфікацію не нижче «чорного поясу». Боєць стикається з важкими фізичними навантаженнями при здійсненні багатокілометрових марш-кидків з повною викладкою, плаванням без одягу в крижаній воді. Морській підготовці, враховуючи те, що країна з трьох сторін оточена морем, відводиться особлива роль. Всі бійці отримують кваліфікацію легкого водолаза, а також навчаються керувати каное та іншими весловими і моторними плавзасобами
Батальйон дислокується в Сонгамі і має прекрасну матеріальну базу для тренувань. У навчальному центрі встановлено макет «Боїнга-747» в натуральну величину, де проходять постійні тренування. Для ведення ближнього бою в замкнутому просторі є так званий «будинок вбивств» – лабіринт із коридорів і кімнат з встановленою мішенями обстановкою, що імітує терористів і заручників. Спецназівці також навчаються виконувати небезпечні завдання уздовж демілітаризованої зони. Вони ведуть пошук тунелів, які проробляють під землею північні корейці для проникнення на територію Південної Кореї. Для дій у цих умовах створені реалістичні тренажери і вправи.
Підготовка, як в інших спецпідрозділах країни, ведеться спільно з американськими колегами та наставниками з групи «Дельта» і командами SEALs ВМС США. Також підрозділ проводить спільні тренування і ділиться досвідом зі штурмовою командою австралійського SASR, сінгапурської групою STAR, гонконгівського SDU.
Озброєння
На озброєнні батальйону знаходяться 11,43-мм пістолети «Кольт», 9-мм пістолети-кулемети H & K MP5, штурмові гвинтівки Daewoo K1 and K2, 7.62-мм снайперські гвинтівки H & K PSG1, M24, а також 12,7-мм гвинтівки RAI. 50 для стрільби на великі дистанції.
 
Джерело матеріалу: «Військова Панорама»