Японія вирішила не вводити карантин, бо вважає, що в першу чергу треба захистити економіку


 
Про це заявив Шигеру Омі, голови комітету експертів, який консультує прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе. Експерт підкреслив унікальний підхід країни до епідемії. Японія, разом зі Швецією, вирішила не обмежувати економічну активність та не запроваджувати обов’язкове соціальне дистанціювання.
“Японія хоче зменшити кількість випадків зараження вірусом, але звести їх до нуля неможливо через характер захворювання”, – сказав доктор Омі. Він додав, що можливість майбутніх хвиль зараження залежатиме від адаптації населення до вірусу.
“Можливо, буде ще одна маленька чи велика хвиля залежно від того, як поводитимуться люди. Я думаю, це триватиме деякий час », – сказав він. «Тому ми хочемо збалансувати підтримку соціально-економічної активності та управління цією епідемією. ”
7 квітня прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив надзвичайний стан у семи префектурах, який з тих пір поширився на всю країну. На відміну від примусового карантину в більшості європейських країн та деяких американських штатах, соціальне дистанціювання в Японії є добровільним – частково через конституційне право на вільне пересування. Деякі підприємства, такі як спортивні зали, уряд попросив закрити, але інші, наприклад, ресторани, залишаються відкритими.
Але навіть такі обмеження критикують керівники японського бізнесу.
Тадаші Янай, засновник компанії Fast Retailing, що займається роздрібним продажем одягу заявив, що   «Якщо ви попросите усіх залишитись вдома, економіка обвалиться», заявив
Тадаші Янай, засновник компанії “Швидкий роздрібний продаж”, роздрібної торгівлі одягом, заявив, що карантин повинен бути оголошений лише в обмежених районах. “Якби ви попросили всіх залишитися вдома, економіка розвалиться”, – сказав він FT.
Добра гігієна та ефективне відстеження контактів означає, що епідемія коронавірусу в Японії прогресує повільно. Але пан Сіндзо Абе був змушений оголосити надзвичайний стан, щоб збільшення кількості заражень не перевантажило систему охорони здоров’я. Зараз у Японії зафіксовано 11 919 випадків зараження коронавірусом  та 287 смертей.
Д-р Омі закликав японську громадськість збільшити соціальне дистанціювання, попередивши, що інакше прийдеться продовжити надзвичайний стан.
“Якщо можна уникнути 80% фізичних контактів, це дозволить значно знизити рівень зараження, навіть не замикаючи на карантин наших громадян”, – сказав він. “Якщо це 70%, це займає більше, ніж удвічі більше часу – фактично два місяці – ось наш підрахунок. ”
Доктор Омі заявив, що метою є зменшити кількість випадків зараження коронавірусом до рівня, коли ним знову можна буде керувати шляхом відстеження контактів.
Припущення, що коронавірус неможливо знищити, також демонструє підхід Японії до тестування. Японія провела близько 130 000 тестів проти  понад  500 000, які провела Південна Корея, країн з вдвічі меншою кількістю населення.
Доктор Омі заявив, що хоче розширити можливості для тестування в Японії до того рівня, коли кожен, хто має медичну потребу, може пройти тестування. Але Японія не планує перевіряти здорових людей заради заспокоєння або заради контролю поширення вірусу.
“У нас немає такої можливості, і це не має сенсу”, – сказав він.
Доктор Омі впевнений, що система охорони здоров’я Японії виявить випадки пневмонії, та точно визначатиме рівень захворювань Ковід-19.
Він згадав північний острів Японії Хоккайдо як приклад того, як може розвиватися коронавірусна епідемія. 26 лютого прем’єр-губернатор оголосив місцеву надзвичайну ситуацію у відповідь на збільшення кількості заражень.
Громадяни змінили свою поведінку, і кількість нових випадків у березні скоротилася до одного-двох на день. Однак кількість випадків знову зросла в квітні. Доктор Омі очікує, що така модель повториться.
Джерело: Thakoni
Переклад: Українська Жіноча Варта
Нагадуємо, що китайське видання Global Times заявило, що московія стала головним джерелом проникнення COVID-2019 у Китай, коли вірус виявили у 309 громадян КНР після повернення з РФ.
Цю ж думку висловив колишній радянський розвідник, однокурсник Путіна по інституту КДБ Юрій Швець в інтерв’ю Дмитру Гордону. Швець заявив, що COVID-2019 розповсюдився рфією та потрапив у Вухань після вибуху у новосибірському центрі вірусології “Вектор” 16 вересня 2019 року.
Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє вважає, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії .
 
УЖВ