В неї нема права на помилку

Алекс Пекерман – одна з двох жінок-поліцейських в Ізраїлі, що займаються знешкодженням та утилізацією вибухових пристроїв.
Хвиля тероризму в Єрусалимі змушує поліцію округу працювати цілодобово. Поліцейські розслідують один злочин за іншим, іноді навіть ні маючи і хвилини відпочинку. Особливо важко працювати відділенням поліції по знешкодженню і утилізації вибухових пристроїв. Вони знешкоджують вибухові пристрої, оглядають підозрілі транспортні засоби та предмети, а також здійснюють перевірки на наявність вибухівки в місцях терактів.
27-річний старший сержант Алекс Пекерман виділяється серед них, так як вона – перша жінка-поліцейський в єрусалимської поліції, яка працює у відділі по знешкодженню і утилізації вибухових пристроїв. Вона приєдналася до команди всього шість місяців тому.
Пекерман влаштувалася в поліцію Єрусалиму після отримання вченого ступеня в області біології і геології. Під час навчання вона вивчала фізику і хімію, які, як вона стверджує, допомагають в роботі.
«Мій батько – офіцер по знешкодженню вибухонебезпечних речовин, – каже старший сержант Пекерман. – Я бачила, як він працює, і це завжди мене приваблювало »
У Пекерман навіть були дні, коли за одну зміну її викликали на кілька терористичних атак.
Як уже згадувалося раніше, старший сержант Пекерман є першою жінкою-поліцейським в Єрусалимі, яка працює у відділі по знешкодженню і утилізації вибухових пристроїв. Але в країні є ще одна жінка-фахівець в цій області – в Тель-Авіві. Незважаючи на те що в її професії переважають чоловіки, Пекерман каже, що до неї не відносяться по-особливому. «Для мене не роблять винятків. Колеги ставляться до мене, як ніби я одна з них. Вони допомагають мені так само, як допомагають один одному, як якщо б я була чоловіком ».
«Коли ви перебуваєте в такому місці, ви повинні заховати особисті почуття. Ви повинні дивитися на ситуацію максимально професійно і думати про громадську безпеку », – продовжує вона.
На питання про подальші плани Пекерман відповіла: «Я сподіваюся отримати роботу в лабораторії зі знешкодження вибухових пристроїв. У будь-якому випадку я буду працювати в області знешкодження та утилізації вибухових речовин, щоб розвиватися і стати більш професійною ».
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»