В Горішніх Плавнях звіряче побили демобілізованого бійця

Відомий волонтер Ксенія Бикова 26 червня 2016 року повідомила, що в місті Горішні Плавні дев’ятеро осіб ( 4 чоловіки та 5 жінок) звіряче побили демобілізованого бійця 93-ї бригади. Мотивом нападу було саме те, що Дмитро ( так звуть постраждалого) воював за Україну на сході. Як пише на своїй сторінці в vtht;s Facebook   Бикова: «Били його руками та ногами дев’ятеро нелюдей: 5 самиць та 4 самця. Потім стали душити. Дмитро не п’є , не палить, воював у складі 93-ї бригади, в районі ДАПа. Били саме за те, що він атошник»
За словами Ксенії Бикової в поліції довго відмовлялись приймати заяву, мотивуючи це тим , що «ви нічого не доб’єтесь» . «Допомогли три чарівні літери – СБУ» – повідомляє волонтер. Така ж сама історія повторилась при проведення експертизи ( відмовлялись робити, поки друзі постраждалого не пригрозили втручанням преси) та в лікарні, де не захотіли госпіталізувати Дмитра (допоміг дзвінок головлікарю).
Наразі постраждалий знаходиться в лікарні , діагностований струс мозку та багаточисленні пошкодження. Як повідомляє Бикова – нападники не тільки вже відомі, «оскільки містечко у нас маленьке, і це відбувалось в приватному секторі», і вже перейшли до погроз друзям та побратимам Дмитра.
Друзі та товариші постраждалого не збираються полишати цю справу та залишити нападників без покарання, тому вони просять допомоги преси та громадськості, щоб справа набула якнайбільшого розголосу.
За словами Ксенії Бикової, це вже другий випадок  побиття демобілізованого бійця в Полтавській області саме з мотиву  його участі у бойових дія проти російських агресорів.
Джерело
Відділ моніторингу «Українсько Жіночої Варти»