Українка стала сенатором у США


Американка українського походження Вікторія Спартц обрана до сенату штату Індіана. Вона замінить 72-річного Люка Кенлі, який йде на пенсію.
Вікторія переїхала до США 17 років тому. Отримала в Університеті Індіани диплом магістра з професійної бухгалтерії, працювала у бізнесі та державних установах. У тім числі й на посаді головного посадовця з фінансів Служби прокурора Індіани. Окрім того, пані Спартц є головою Республіканської партії повіту Гамільтон. На виборах вона перемогла шістьох інших кандидатів, включаючи Дена Шмідта, який раніше працював з колишнім губернатором Майком Пенсом.
«Я впевнений, що обраний сенатор Вікторія Спартц швидко ввійде в курс справ і стане цінною частиною Сенату штату», – зазначив голова Республіканської партії штату Індіана Кайл Гупфер.
Американські ЗМІ звертають увагу на акцент у вимові нового сенатора. «…Акцент був сильним, але її пристрасть до американської політики була ще сильнішою», – зазначає видання WTHR.com. Втім, сама пані Вікторія тим не переймається: «Я перебуваю тут 17 років і так, у мене є акцент». Справді, успішній роботі такий фактор не перешкоджає
Джерело: meest-online.com

Відділ моніторингу Української Жіночої Варти

Comments are closed.