Українські щоденні перемоги  23.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські щоденні перемоги 23.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Протягом перших трьох місяців своєї «спеціальної військової операції» росія, ймовірно, зазнала таких же втрат особового складу, як і під час своєї дев’ятирічної війни в Афганістані —  повідомляє розвідка Великої Британії.

✅ Російська армія стрімко наближається до втрати 30 тисяч військових.

✅ Протягом перших трьох місяців своєї «спеціальної військової операції» росія, ймовірно, зазнала таких же втрат особового складу, як і під час своєї дев’ятирічної війни в Афганістані —  повідомляє розвідка Великої Британії.

✅ У топ 100 найвпливовіших людей світу в 2022 році за версією видання Time увійшли президент Володимир Зеленський та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

✅ Володимир Зеленський у своїй промові на Світовому економічному форумі у Давосі закликав міжнародну спільноту не зволікати із застосуванням найболючіших для Росії санкцій до того часу, коли у Кремлі наважаться перейти нові червоні лінії.

✅ Російський дипломат при ООН, радник Борис Бондарєв, підтвердив правдивість своєї заяви про відставку, у якій він засуджує війну РФ проти України і критикує режим Путіна.

✅ Російського військового Вадима Шишимаріна, обвинуваченого у вбивстві цивільного мешканця Сумщини, засудили до довічного ув’язнення.

✅ Польща достроково розриває угоду на постачання російського газу, яка була підписана у 1993 році і яка діяла до кінця 2022 року.

✅ Президент Всесвітнього економічного форуму в Давосі Берге Бренде закликав до плану Маршалла щодо відновлення України. «Навіть без мирної угоди, що наразі малоймовірно, ми маємо розпочати роботу з відновлення, принаймні, в районах, що знаходяться під контролем України», — сказав Бренде.

✅ Печерський райсуд Києва надав дозвіл на арешт Віктора Януковича у кримінальному провадженні про вчинення ним держзради при підписанні «Харківських угод» на користь Росії.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta