Звільнення Херсона з-під російської окупації! Місто третій день святкує! В Херсоні з’явився мобільний зв’язок

Українські щоденні перемоги. 13.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

⠀   Звільнення Херсона з-під російської окупації! Місто третій день святкує! В Херсоні з’явився мобільний зв’язок. На правому березі Дніпра на Херсонщині з початку тижня деокуповано 179 населених пунктів на понад 4,5 тисячах квадратних кілометрів.

⠀•  Кінбурнську косу звільнено до населеного пункту Геройське. Кінбурнська коса в Миколаївській області звільнена від російських окупантів до населеного пункту Геройське.Що відомо про Кінбурнську косу.Протягом жовтня з коси ЗС РФ запускали іранські безпілотники-камікадзе по Миколаєву, Очакову та іншим цілям. Для цього використовувалися мобільні пускові установки для дронів. У цьому ж районі та в населених пунктах біля основи коси ЗСУ в жовтні змогли знищити іранських військових фахівців, які навчали росіян працювати з так званими “геранями”.

⠀•  В Україні збудують малий модульний реактор. Про це домовилися Київ та Вашингтон під час Кліматичної конференції ООН, повідомила посол України у США Оксана Маркарова.Малі модульні реактори – це конструкції, менші за розміром, ніж звичайні ядерні реактори. Їх можна побудувати в одному місці, а потім відправити, запустити в роботу та експлуатувати на окремому майданчику.

⠀•  Новий прем’єр Британії Ріші Сунак обіцяє кинути виклик путінському режиму. Цитата “Цей саміт G20 не буде “бізнесом як зазвичай”. Ми кинемо виклик путінському режиму і викриємо їхнє презирство до того типу міжнародного співробітництва та поваги до суверенітету, який представляє форум G20″, – сказав Сунак виступаючи перед від’їздом до Індонезії.

⠀•  Наших військових Українських продовжують тренувати. Шведські інструктори навчають українських новобранців у Великій Британії.

Наших військових Українських продовжують тренувати. Шведські інструктори навчають українських новобранців у Великій Британії.

⠀•  Президент Південної Кореї заявив, що збільшуватиме гуманітарну допомогу Україні. Вторгнення росії в Україну є порушенням міжнародного права та загрозою життю та правам українців, заявив Юн Сок Йоль у неділю на полях саміту країн Південно-Східної Азії в Камбоджі. Він сказав, що слід поважати суверенітет, територіальну цілісність і політичну незалежність України, і що Південна Корея й надалі збільшуватиме гуманітарну допомогу охопленій війною країні.

⠀•  США готують новий пакет військової допомоги для України. Про нього оголосять найближчими тижнями, – повідомив радник президента США Джейк Салліван.

⠀•  Люксембург надіслав в Україну 30 3D-сканерів, за допомогою яких можна сканувати великі території та збирати докази щодо воєнних злочинів, учинених росіянами. Про це повідомляє RTL Today.


Матеріали підготувала: Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard