Українські щоденні перемоги. 07.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські щоденні перемоги. 07.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

У штаті Вірджинія, в США відбувся пуск ракети-носія середнього класу «Антарес». Україна виконала весь комплекс робіт з проєктування, відпрацювання та виготовлення матеріальної частини основної конструкції. Ракета вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus, на борту якого 3729 кг корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції (МКС).

 

  • Активи компаній “Мотор Січ”, “Запоріжтрансформатор”, “АвтоКрАЗ”, “Укрнафта” та “Укртатнафта” передали в управління Міністерства оборони.

 

  • Військові кораблі росії з владивостоку, які мали обстрілювати Україну, повертаються додому. Туреччина так і не дала їм увійти до Чорного моря

 

  • Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки прогнозує, що росія не зможе у найближчі місяці відновити бойовий потенціал авіації.

 

  • Поліція Німеччини вилучила 30 картин загальною вартість близько 5 млн євро з яхти російського олігарха Алішера Усманова. 

 

  • Американці з українським корінням започаткували проект TeleHelp, метою якого є підтримка пацієнтів, які не мають доступу до лікарів потрібного фаху у вашому регіоні. Всі консультації безкоштовні. 

 

  • Вперше в історії Україна представляє свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату. Захід проходить в Шарм-ель-Шейху з 6 по 18 листопада. Наша країна презентувала ініціативу «Зелені зернові шляхи», яка підіймає питання глобальної загрози харчовій безпеці світу. 

Українські щоденні перемоги. 07.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

 

 

Матеріали підготувала Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard