Українські щоденні перемоги. 05.07.2022

Українські щоденні перемоги. 05.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik  

  З початку агресії проти України російські загарбники втратили 36 350 військових та 1 594 танків.

  У вівторок вранці росіяни випустили 7 ракет по Дніпропетровській області, 6 з них збили наші військові — голова ОВА Валентин Резніченко.

 

 ✅  В окупованому Донецьку вибухнув  склад боєприпасів, який російські загарбники розмістили у “Камаз центрі” у Київському районі міста.

 ✅  Норвегія, Швейцарія та Нідерланди нададуть Україні фінансову допомогу сумарно у понад мільярд євро. Гроші мають надійти впродовж двох років і підуть, зокрема, на відновлення, гуманітарну та бюджетну підтримку.

 ✅  Україна отримає 10 самохідних артилерійських установок від Британії “у найближчі тижні” — про це Зеленському повідомив прем’єр Британії Борис Джонсон у телефонній розмові. Які саме САУ отримає Україна, не уточнюється.

 ✅  У червні на підконтрольну Україні територію вдалося повернути 44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли до Росії та на тимчасово окуповані території — Мінреінтеграції.

✅   Данія за лічені години після завершення усіх процедур щодо вступу Фінляндії та Швеції до НАТО на рівні Альянсу ратифікувала його на національному рівні.

 ✅  Глави МЗС Швеції та Фінляндії підписали протоколи про вступ до НАТО. Тепер їх передадуть усім країнам-членам для ратифікації, після чого Швеція та Фінляндія остаточно набудуть членства в Альянсі.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard