вдалося евакуювати 344 людини з Маріуполя, Війна, Україна

Українські щоденні перемоги 05.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

За минулу добу вдалося евакуювати 344 людини з Маріуполя, Мангуша, Бердянська, Токмака та Василівки — вони вже прибули до Запоріжжя

✅ Захисники вже знищили 196 російських літаків і 24,7 тисячі окупантів.

✅ Українські військові перейшли у контрнаступ на Харківському та Ізюмському напрямках — головнокомандувач ЗСУ Залужний.

 ✅ За минулу добу вдалося евакуювати 344 людини з Маріуполя, Мангуша, Бердянська, Токмака та Василівки — вони вже прибули до Запоріжжя,

✅ Завдяки діям українських військових ворог втратив контроль над кількома населеними пунктами на межі Миколаївської та Херсонської областей — Генштаб.

✅ Мер Львова Андрій Садовий запропонував націоналізувати  будівлі, які розташовані на території Львівського автобусного заводу “ЛАЗ”, який ще з 1990-х років належить росіянам. На основі заводу планують збудувати муніципальний індустріальний парк.

✅  Нідерланди розглядають питання постачання Україні більше важкого озброєння разом з Бельгією, Німеччиною та Великою Британією — прем’єр-міністр Марк Рютте.

✅  Проросійського блогера Анатолія Шарія, якого затримали в Іспанії, передадуть в Україну і буде суд, впевнений представник президента у Конституційному суді Федір Веніславський.

 ✅  ЄС надасть 200 млн євро на підтримку українців-переселенців всередині країни — про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на міжнародній конференції донорів.

 ✅  На Міжнародній конференції донорів пообіцяли виділити для України 6,5 мільярда доларів гуманітарної допомоги.

Ukrainian Women’s Guard

ПІДТРИМАЙТЕ НАС 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard