Партнери Громадської організації

Всеукраїнський благодійний Фонд Хелпіка

Всеукраїнський благодійний фонд Хелпіка здійснює низку програм благодійної допомоги Збройним Силам України, а також вимушено переселеним з території окупованого Москвою Криму особам, в тому числі родинам військовослужбовців.Програми спрямовані на задоволення потреб матеріально-технічного оснащення Українського Війська які, в непростий для України момент, продовжують виконувати свої обов’язки по захисту нашої Батьківщини.

Закликаємо всіх небайдужих громадян України, неурядові організації, українські громади за кордоном, іноземних громадян та організації зробити свій внесок у справу підтримки Збройних сил України, родин військовослужбовців та інших громадян України, змушених покинути українські території, окуповані Москвою.

Один за всіх і всі за одного! 

КОНТАКТИ

Європейський рух в Україні 

Міжнародний Європейський Рух (European Movement International) народився у липні 1947 року, за підтримки таких видатних діячів як Уїнстон Черчілль та Дунган Санді, що підтримували ідею створення Об’єднаної Європи, і був створений як англо-французький Об’єднаний Європейський Рух.

Такі впливові політичні фігури як Конрад Аденауер, Уїнстон Черчілль, Гарольд Макмілан, Франсуа Міттеран, Поль-Генрі Спаак, Альберт Копп, Альт’єро Спінеллі були засновниками Європейського Руху.

Офіційною датою створення Європейського Руху є 25 жовтня 1948 року, коли Об’єднаний Міжнародний Комітет Задля Європейської Єдності змінив свою назву. Дунгана Сандіза було обрано Президентом, а Леон Блум, Уїнстон Черчілль, Альсід де Гаспері і Пол-Генрі Спаак були обрані Почесними Президентами.
Першим найвагомішим досягненням Європейського Руху було створення Ради Європи у травні 1949 року, а також створення “College d’Europe” (Університет Європи) в Брюзі та Європейського Культурного Центру в Женеві

Найважливішим завданням ЄР протягом свого існування була розробка планів та проектів для урядів та створення мобілізаційної мережі у європейських країнах. Сьогодні Європейський Рух об’єднує 41 Національну Раду та 21 асоціацію в країнах Європи, до її складу входять лідери країн-членів ЄС, країн-кандидатів на вступ до ЄС, а також країн, що не є кандидатами. Головний офіс МЄР знаходиться у м. Брюссель, Бельгія. Президентом МЄР є Пет Кокс (Pat Cox)

Європейський Рух в Україні (European Movement Ukraine) зареєстрований Міністерством Юстиції України 3 грудня 2003р. як Всеукраїнська громадська організація та є офіційним представництвом в Україні та Українською Національною Радою Міжнародного Європейського Руху.

Місією Європейського Руху в Україні (ЄРУ) є утвердження загальноєвропейських цінностей, розбудова громадянського суспільства, активне й максимально гармонійне входження української спільноти до ЄС та інших загальноєвропейських та Євроатлантичних структур.

Метою Європейського Руху в Україні є посильний вплив на позитивні трансформаційні процеси, які відбуваються в українському суспільстві на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції у п’ятьох основних напрямках – політичному, економічному, соціальному, культурному та інформаційному. Основними засобами такого впливу є планомірне проведення низки робочих зустрічей, конференцій, форумів, інформаційних компаній та створення нових осередків, здатних підтримувати ініціативи громадян України у їх рухові до європейської та євроатлантичної інтеграції.

Головний офіс ЄРУ знаходиться в Києві. ЄРУ має обласні представництва у Житомирській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській та Рівненській областях, а також регіональних координаторів у всіх обласних центрах України та у Криму.

Найголовніші партнери ЄРУ в ЄС – Міжнародний Європейський Рух та організації члени МЄР, Європейська Комісія, Європейський Парламент, UNDP, Інститут Європейської Політики (Берлін), Карітас Європи (Брюссель), Інститут Інноваційної Політики (Париж), серед органів влади в Україні – Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Міністерство Закордонних Справ України, серед організацій Європейська Бізнес Асоціація, ВАТ Укртранснафта, Український Союз Промисловців і Підприємців, Всеукраїнський благодійний фонд „Карітас України”.

Серед проектів, що було ініційовано та організовано ЄРУ відзначимо наступні: Круглий Стіл Україна – Німеччина „Інвестиції в Україну: Шанси та Можливості” (Київ, Український Дім), Конференція „Зустріч ділових лідерів та провідних промисловців країн ЦЄІ (Центральноєвропейської Ініціативи) та України (Ялта, Готель Ореанда), Економічний форум Україна – Німеччина „Вступ до СОТ – нові умови для німецького та українського бізнесу” (Київ, Торгово-промислова палата України), Всеукраїнський інформаційний автомобільний тур „Європейська Весна 2004” присвячений розширенню ЄС та Дні Європи в Україні 2004/2005, міжнародна обмінна програма Нові Європейські Кордони: Свобода та Безпека. З 2005 року ЄРУ офіційно виконує функції з координації проекту Євро-Азійського Нафтотранспортного Коридору (Одеса-Броди-Ґданськ) з органами влади країн-членів ЄС , Єврокомісією та Європарламентом. З 2005р. ЄРУ спільно з МБФ Карітас-України здійснює проект Допомогти Дітям Вулиці (www.kids.net.ua) у Києві, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Донецьку та Хмельницькому. Також ЄРУ здійснює проект Європейська Освіта (www.euroosvita.info), представляючи в Україні 12 ВНЗ з ЄС (70 напрямків, більше 400 спецфальностей) з правами приймальної комісії.

Президентом ЄРУ є Олександр Білецький

Український союз промисловців і підприємців

Український союз промисловців і підприємців є потужним  громадським  об’єднанням, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства,  заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій,  експортери та  виробники продукту для внутрішнього ринку. Союз веде свою історію з 15 лютого 1992 року.

У складі УСПП – 25 регіональних відділень, 73 філії та 24 представництва, 39 комісій з різних питань. Щорічно лави організації поповнюються десятками нових членів.

Ще у 2007 році УСПП запровадив і щорічно захищає систему управління якістю ISO 9001:2000.

Поруч з УСПП діє Об’єднання організацій роботодавців України.

Президентом УСПП є екс-прем’єр-міністр України та член парламенту  п’яти скликань Анатолій Кінах. 

КОНТАКТИ

Асоціація неонатологів України

Національна професійна спілка лікарів

Асоціація неонатологів України – національна професійна спілка лікарів, що об’єднує фахівців з неонатології та неонатальної хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології, медичної генетики та інших дисциплін.

Асоціація була створена медичною спільнотою України з метою об’єднання зусиль професійного товариства щодо всебічного сприяння розвитку неонатології як галузі медичної науки, та практичного розв’язання сучасних проблем медичного обслуговування новонароджених.

Колективне рішення про створення «Асоціації неонатологів України» було прийняте на першому Конгресі неонатологів України, який відбувся 22-23 квітня 1998 року.

Тетяна Знаменська   Президент Асоціації

КОНТАКТИ

Громадська спілка «УКРАЇНСЬКИЙ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ»

УДСК – Всеукраїнська незалежна науково-дослідницька та навчально-практична мережа, яка об’єднала українські Університети та ВНЗ 

КОНТАКТИ

Українська військово-медична академія

Українська військово-медична академія є вищим військово-медичним навчальним закладом IV рівня акредитації з правом підготовки та перепідготовки військових лікарів за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра медицини (фармації) (у тому числі іноземних громадян), а також науковий і лікувальний центр Міністерства оборони України.

Савицький Валерій Леонідович начальник Української військово-медичної академії доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби.

КОНТАКТИ

ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ШКОЛА ВОЇНСЬКИХ МИСТЕЦТВ ВІКТОРА КРАЄВСЬКОГО»

Школа воїнських мистецтв Віктора Краєвського проводить групові та індивідуальні заняття, а також семінари за такими напрямками:

  • Айкідо Айкікай;
  • Дзю-дзюцу (джиу-джитсу), в тому числі за програмою Німецького Союзу Дзю-Дзюцу;

Унікальна методика самооборони, в якій техніки дзю-дзюцу та айкідо були переосмислені, вдосконалені та доповнені елементами інших напрямків єдиноборств та спецтехнік. 

КОНТАКТИ
Shopping Basket

Підписатися на новини та події від УЖВ

Наші телеграм канали: