Членство в УЖВ

Українська Жіноча Варта – (УЖВ) була створена адвокатом Оленою Білецькою з початком російсько-української війни, та зареєстрована Міністерством юстиції як громадська організація в жовтні 2014 року за №124/02

Основна мета та завданням УЖВ – це створення мережі жіночого руху опору.
Для виконання цього завдання УЖВ з 2014 року проводить навчання та вишколи для жінок, щоб у кризових ситуаціях жінки об’єднувалися, знали що робити, як вижити і при можливості чинили опір ворогу.

Наші основні навчання та тренінги: Виживання в місті під час бойових дій та надзвичайних ситуацій; Тактична медицина; Домедична підготовка; Самооборона для жінок; Стрілецькі навики; Психологічна підтримка; Фінансова та юридична грамотність тощо

Якщо ви хочете нас підтримати і нашу жіночу мережу руху опору, Ви можете зробити фінансовий внесок або надати підтримку інший спосіб, звернувшись до Української Жіночого Варти  https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

 Ми також підтримуємо, навчаємо та створюємо соціальні підприємства для жінок, ветеранів, дружин військових та вдів загиблих.

З 2014 року наші навчання пройшли понад 45 000 жінок по всій Україні.

 

Наші принципи:
Довіра – Безпека – Співпраця – Солідарність – Порука 

Ми у соцмережах

На початку діяльність УЖВ було сконцентровано на проблемі жінки у армії, захисті прав жінок у армії, створенні та розповсюдженні військової, домедичної, психологічної літератури та на проведенні масових занять та навчань для жінок. Сьогодні, крім цього, ми займаємося освітніми та соціальними програмами по всій Україні для жінок, що мають членів родин загиблих, скалічених чи полонених на війні, що мають членів родин, що беруть участь у бойових діях, внутрішньо-переміщених осіб та дітей війни. Наші програми спрямовані на відновлення довіри у суспільстві, заохочення жінок загалом та жіночих громад зокрема до самозайнятості та співпраці, розвитку діяльності, що забезпечує жінці чи громаді сталий дохід, у тому числі через створення проектів спільної дії (кооперації) та соціального підприємництва.  Ми надаємо юридичну, психологічну, інтеграційну, консультаційну допомогу як окремим жінкам, так і жіночим громадам по всій території України.

З 2015 УЖВ щомісяця видає Бойовий Листок НА ВАРТІ, який розповсюджується серед військовослужбовців у зоні бойових дій. Також ми постійно надаємо правову допомогу жінкам в армії та їх родинам та проводимо навчання для жінок з розвитку особистості.

В 2015 році УЖВ, спільно з кафедрою організації медичного забезпечення Української військово-медичної академії та за участі Військово-медичного департаменту МО України взяла активну участь у розробці Стандарту підготовки «Фахова підготовка санітарного інструктора роти (батареї). Такий стандарт було розроблено вперше, та було погоджено Центром оперативних стандартів і методики підготовки ЗСУ і затверджено наказом директора Військово медичного департаменту МО України №64 від 31.08.2015р.

УЖВ займається створенням Школи Парамедичної Підготовки ЯСЕН у селі Шкарівка, Білоцерківського р-ну Київської області, а також проект по створенню Центру відпочинку та реабілітації ПОСІЧ, у селі Посіч, Івано-Франківської області для соціальної реабілітації та відпочинку жінок, що втратили члена родини на війні, дітей війни, та жінок, що були вимушені з

З 24 лютого 2022р. наша діяльність активізована на повну міць по всій Україні.

Що ми робимо зараз:

Проводимо активну контрпропаганду та інформаційну роботу, яка спрямована на боротьбу з ворогом рфІнформація готується та перекладається багатьма мовами і розміщується в соціальних мережах та на сайтах:

https://www.uavarta.org/

https://idel-ural.org/,                

https://wartoday.info/,  

Здійснюємо підтримку та допомогу військових ЗСУ

Здійснюємо підтримку та допомогу медичних закладів ( у т.ч. військовим шпиталям)

Здійснюємо підтримку та допомогу цивільного населення (у т.ч. евакуаційну та логістичну допомогу для цивільних)

Проводимо масові навчання, підвищуємо обізнаність та здійснюємо професійну підтримку для жінок та дівчат у самообороні, зниженню ризику у спілкуванні з військовими ворожих груп, підвищуємо знання жінок щодо виживання під час викрадення або взяття в заручники, безпека в громадських місцях під час військового стану, уникнення замінованих невідомих предметів, полон, виживання під час бойових дій, спілкування з дітьми про війну, з домедичної та парамедичної допомоги тощо.

Надаємо консультації жінкам та жіночим об’єднанням Україні щодо включення компоненту фізичної, психологічної та інформаційної безпеки, протидії вигоранню від громадської діяльності, безпеки в громадських місцях під час військового стану (онлайн).

 

Також, проводимо різні інші навчальні заходи (онлайн та офлайн).

 

 

 

Також УЖВ активно допомагає жінкам у створенні жіночих соціальних підприємств.

Головою Української Жіночої Варти,
адвокат Олена Білецька.

ХТО МИ?

Ми, українські жінки, які зібралися разом, у важкий для Батьківщини час заради перемоги, миру, справедливості, солідарності, співпраці та процвітання України.

МІСІЯ

Ми живемо заради використання можливостей, процвітання, успіху та перемоги

ПРИНЦИПИ

БАЧЕННЯ

ЦІЛІ

Реквізити Громадської організації «Українська Жіноча Варта»:

Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА ЖІНОЧА ВАРТА»
Код ЄДРПОУ: 39439514
Банк: АТ «ОТП БАНК»
Код банку МФО: 300528
Код ЄДРПОУ банку: 21685166
Номер рахунку: № UA453005280000026007000008289
Призначення платежу: «Благодійний внесок на статутну діяльність організації» 

Shopping Basket
Українська Жіноча Варта

Підписатися на новини та події від УЖВ

subscribe-1
new-fut

Наші телеграм канали: