Членство в УЖВ

Українська Жіноча Варта – всеукраїнська добровільна жіноча організація, що виникла у 2014 році з початком російсько-української війни та розпочала свою діяльність з масових навчань для жінок з домедичної, стрілецької, загальновійськової, психологічної підготовки та самооборони. Ми підтримуємо, навчаємо та створюємо соціальні підприємства для жінок, ветеранів, дружин військових та вдів загиблих.

З 2014 року наші навчання пройшли понад 30 000 жінок по всій Україні.

Українська Жіноча Варта зареєстрована Міністерством юстиції України як всеукраїнська громадська організація 14 жовтня 2014 за №124/02

Наші принципи:
Довіра – Безпека – Співпраця – Солідарність – Порука 

Ми у соцмережах

На початку діяльність УЖВ було сконцентровано на проблемі жінки у армії, захисті прав жінок у армії, створенні та розповсюдженні військової, домедичної, психологічної літератури та на проведенні масових занять та навчань для жінок. Сьогодні, крім цього, ми займаємося освітніми та соціальними програмами по всій Україні для жінок, що мають членів родин загиблих, скалічених чи полонених на війні, що мають членів родин, що беруть участь у бойових діях, внутрішньо-переміщених осіб та дітей війни. Наші програми спрямовані на відновлення довіри у суспільстві, заохочення жінок загалом та жіночих громад зокрема до самозайнятості та співпраці, розвитку діяльності, що забезпечує жінці чи громаді сталий дохід, у тому числі через створення проектів спільної дії (кооперації) та соціального підприємництва.  Ми надаємо юридичну, психологічну, інтеграційну, консультаційну допомогу як окремим жінкам, так і жіночим громадам по всій території України.

З 2015 УЖВ щомісяця видає Бойовий Листок НА ВАРТІ, який розповсюджується серед військовослужбовців у зоні бойових дій. Також ми постійно надаємо правову допомогу жінкам в армії та їх родинам та проводимо навчання для жінок з розвитку особистості.

В 2015 році УЖВ, спільно з кафедрою організації медичного забезпечення Української військово-медичної академії та за участі Військово-медичного департаменту МО України взяла активну участь у розробці Стандарту підготовки «Фахова підготовка санітарного інструктора роти (батареї). Такий стандарт було розроблено вперше, та було погоджено Центром оперативних стандартів і методики підготовки ЗСУ і затверджено наказом директора Військово медичного департаменту МО України №64 від 31.08.2015р.

УЖВ займається створенням Школи Парамедичної Підготовки ЯСЕН у селі Шкарівка, Білоцерківського р-ну Київської області у співпраці з Українською військово-медичною академією МО України, а також проект по створенню Центру відпочинку та реабілітації ПОСІЧ, у селі Посіч, Івано-Франківської області для соціальної реабілітації та відпочинку жінок, що втратили члена родини на війні, дітей війни, та жінок, що були вимушені залишити свої домівки.

У 2017 році за підтримки Посольства Литви УЖВ створила соціальне підприємство, навчальний центр та музей хліба на базі діючого млина на кам’яних жорнах 1930 року у селі Ясень, Рожнятівського р-ну, Івано-Франківської області.

Також УЖВ активно допомагає жінкам у створенні жіночих соціальних підприємств.

Головою Української Жіночої Варти є
адвокат Олена Білецька.

ХТО МИ?

Ми, українські жінки, які зібралися разом, у важкий для Батьківщини час заради перемоги, миру, справедливості, солідарності, співпраці та процвітання України.

МІСІЯ

Ми живемо заради використання можливостей, процвітання, успіху та перемоги

ПРИНЦИПИ

БАЧЕННЯ

ЦІЛІ

Реквізити Громадської організації «Українська Жіноча Варта»:

Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА ЖІНОЧА ВАРТА»
Код ЄДРПОУ: 39439514
Банк: АТ «ОТП БАНК»
Код банку МФО: 300528
Код ЄДРПОУ банку: 21685166
Номер рахунку: № UA453005280000026007000008289
Призначення платежу: «Благодійний внесок на статутну діяльність організації» 

Shopping Basket
Українська Жіноча Варта

Підписатися на новини та події від УЖВ

subscribe-1
new-fut

Наші телеграм канали: