У Новоазовськ увійшли спецназівці РФ з командиром з Білорусі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України підтвердило перекидання в Новоазовськ підрозділу 45-ї окремої бригади спецназу (Кубинка, РФ) ВДВ російських збройних сил. У зв’язку з цим очікується активізація диверсійно-раведивательних дій окупантів на маріупольському напрямку.
Це підрозділ очолює безпосередньо комбриг, уродженець Гомеля полковник ЗС РФ Паньков Вадим Іванович, 1968 р.н. В даний час проживає в Московській області. У 1992-1993 уродженець Гомеля Вадим Паньков присягав на вірність народу України і проходив службу в Кіровограді.
Як повідомляє ГУР, в біографії цього російського військовослужбовця такий факт старанно приховується.  В 1992 році, не бажаючи служити в охопленому війною Нагірному Карабасі, лейтенант Паньков прибув в Україну, присягнув на вірність народу України і проходив службу в ЗСУ на посаді командира групи спецназу 2 -го батальйону 9-ї окремої бригади спеціального призначення (Кіровоград). В кінці 1993 року він перевівся з ВСУ в ВС РФ.
У січні 2015 року Паньков особисто організував спробу знищення розвідгрупи 73-го Морського центру спеціального призначення ВМС України в районі Гранітного-Миколаївського на маріупольському напрямі фронту. В результаті цієї спроби загинув капітан 1-го рангу ВСУ Юрій Олефіренко (Паньков служив разом з ним в Кіровограді у 1992-1993 роках).
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночой Варти»

Comments are closed.