Рятувати Італію вирушили творці легеневої чуми – сестри-близнюка COVID-19


Російські військові, відправлені в Італію “рятувати” італійців від коронавируса, мають відношення до розробки легеневої чуми – сестри-близнючки COVID-19
Історія з відправкою в Італію російських “борців” з коронавірусом обростає все більшою кількістю цікавих подробиць.

Так, те, що їх запрошення в країну спочатку було ініційоване не офіційною владою країни, а проросійськими партіями – це вже факт, а значна частина обладнання, яке завезли російські військові в країну НАТО не призначене для боротьби з інфекціями, це вже не просто факт, а справжній скандал. Та більше деяке обладнання “рятівників” наводить на думки про реальні витоки COVID-19.
Справа в тому, що серед техніки, яка була відправлена Росією в Італію, виявився дуже цікавий екземпляр, а саме – модуль біологічної безпеки для багатофункціональних мобільних комплексів “Сич” виробництва “АМС-МЗМО” і НВО “Транском”. Розробка даного комплексу здійснювалася 48 Центральним НДІ Мікробіології МО РФ, а сам автомобіль, який зараз роз’їжджає по автострадах Італії, має номерні знаки Московської області і відноситься до військової частини філії 48 ЦНІІ в Сергієвому Посаді.

А тепер, трохи подробиць про цей самий, згадуваний вище Науково-дослідний інститут мікробіології Міністерства оборони Російської Федерації (48 ЦНДІ МО РФ). На сьогоднішній день це головний розробник засобів захисту від наступальної біологічної зброї в Росії, з головним офісом в місті Кіров.
Здавалося б, хто ж ще , а не розробники засобів захисту від наступальної біологічної зброї повинні допомагати в період епідемії? На це питання ми вже з вами відповідали багато разів – медики. Але, все ж, насправді з цим 48 ЦНДІ МО РФ не все так просто
Справа в тому, що дане НДІ з 1937 року займається розробкою біологічної зброї. А тендерні закупівлі, які здійснювалися підрозділами Інституту в період 2013-2019 року, проводилися в рамках саме проектів по розробці наступальної біологічної зброї.
Цікаво і те, що ще з часів СРСР 48 ЦНДІ робив ставку на розробку геморагічних лихоманок, а створення нових бойових вірусів збігалося з роботами по розробці відповідних вакцин.
У період з 1962 по 1970 рік у інституті був розроблений інгаляційний метод вакцинопрофілактики легеневої форми чуми на основі дрібнодисперсного аерозолю регідратівной культури вакцинного штаму ЕВ. Тобто, інститут вів роботи по розробці вірусів, що викликають легеневу чуму
Легенева форма чуми є пневмонією і розвивається при зараженні людини повітряно-крапельним шляхом його органів дихання. Інший спосіб зараження – безпосереднє занесення інфекції забрудненими руками або предметами на слизові оболонки. Клінічні дані вказували також на можливість зараження через кон’юнктиву очей. Таким чином, способи зараження та клінічна форма перебігу легеневої чуми відповідає способам зараження і формою прояву Covid-19.
Роботи в сфері легеневої чуми 48 ЦНДІ МО РФ може бути пов’язана з відправленням штатної техніки і вірусологів даного підрозділу в Італію. І це може побічно вказувати на те, що Covid-19 є продуктом робіт 48 ЦНДІ МО РФ
Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач
Джерело:Одеський кур’єр, блоги,ZLOY ODESSIT