Професійний стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. Пост-реліз.


ВГО Українська Жіноча Варта                                                                     17 листопада 2014р.
ВБФ Хелпіка.UA
 

Пост-реліз

 

Професійний стрілецький вишкіл для жінок та дівчат

Вперше стартувала друга частина стрілецького вишколу для мешканок міста Києва.
У вівторок 2 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели на Великополовецькому полігоні (біля Білої Церкви) військові тренування для жінок та дівчат Частина 3. На перший стрілецький вишкіл відправилося 20, та це лише перший старт адже координатори та інструктори мають намір організовувати подібні заходи двічі на тиждень (по буднях).
Відомо, що мета даного вишкілу – за максимально короткий термін сформувати у жінок необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.
Інструкторами  військових тренувань задіяні професійні військові, які готують бійців до АТО.
Програма другої частини стрілецьких вишколів включає в себе: напрацювання навичок поводження зі зброєю; Отримання практичних знань з використання боєвої зброї, а саме: Пістолета Макарова (ПМ), та Автомата Калашникова (АК-74). Не мало важливим є те, що робота з учасницями проводиться у малих группах з професійними інструкторами – військовими;
Враження та відгуки про вишкіл, Олена Гонтарук: «Коли я збиралась,мене всі лякали синцем на плечі… Не знаю, можливо, через кількість одежі, але навіть нічого не болить.Єдине, зрозуміла, що треба підкачати рукиколи з ПМ прицілюєшся – рука тремтіти починає. А так, багато приємних вражень і захвату».
Анастасія Обертас, учасниця: «Чесно кажучи, ми відстрілялися за один підхід всі,навіть на чай-каву не переривались – термоси дістали вже в автобусі по дорозі додому))». 
Подібні вишколи – це ще й справжнє випробування на витривалість та стійкість до холоду, адже розпочалася справжня зима з лютими морозами та снігопадами. Українські жінки та дівчата – справжні козачки, їх не лякають труднощі та реалії війни, як підтвердження цьому –  участь у військових вишколах та запис до жіночого батальйону. Учасниці з регіонів країни подають заявки на участь у наступних частинах тренувань.
Голова ГО «Українська Жіноча Варта» Олена Білецька повідомляє, що 6 та 7 грудня  проводиться набір учасниць на 1 Частину стрілецького вишколу, що буде проходити на території санаторію «Пролісок» у пеінтбольному клубі. Метою Частини 1 стрілецького вишколу є відпрацювання «Динаміки» та «Тактики» ведення бою вогневими та штурмовими групами підрозділів військової, польової розвідки з використанням пеінтбольного обладнання Запрошуємо усіх бажаючих.
Запрошуємо до співпраці активних, цілеспрямованих, досвідчених спеціалістів до лав ГО «Українська Жіноча Варта».
Наші контакти: ГО «Українська жіноча варта», вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна; т/ф. +38 068 68 474 61, +380 9738 038 50. Email:  uzv.ukraina@gmail.com