«Прикарпатські кооперативи»

«Прикарпатські кооперативи» – це спільний проект однодумців з Української Жіночої Варти та Української Військової Варти, які об’єднались на засадах довіри, співпраці, солідарності та поруки.
Проект «Прикарпатські кооперативи» розвиває традицію українських кооперативів, які створювались ще на початку минулого сторіччя і були досить успішними.
«Прикарпатські кооперативи» займаються постачанням якісних, корисних та екологічно чистих продуктів харчування, вироблених в карпатському регіоні. На сьогодні асортимент продуктів складається з високогірного меду, бринзи приготованої на дровах, трав’яних чаїв «Пані Білецька», складених на основі родинних рецептів,  та варення з цілющих ягід – брусниці та чорниці, олії, фіто-сиропів, інше. Учасники кооперативу працюють над подальшим розширенням асортименту здорової їжі з чистих місцинок України.
На сьогоднішній день працює інтернет- магазин «Прикарпатські кооперативи», де всі бажаючі можуть замовити собі якісні українські продукти –  http://karpatycoop.com.ua/
Купуй українське, будь здоровим!

Tags: No tags

Comments are closed.