Представники ГО «Українська Жіноча Варта» взяли участь в обговоренні Національного плану дій «Жінки, мир і безпека»

26 травня 2016 року ГО «Українська Жіноча Варта» взяла учать  обговоренні Національного плану дій щодо реалізації резолюції Ради Безпеки ООН під номером 1325, яка більш відома під назвою «Жінки, мир і безпека».
Захід проводився Українським Жіночим Фондом та представниками  шведської організації “Kvinna till Kvinna» (Жінка жінці), що відома в світі як один з активних захисників прав жінок та дій з запобігання насильства в збройних конфліктах. З 2014 року цей шведський фонд переймається українськими жінками, на долі яких позначається війна на сході України.
Організатори заходу змогли зібрати до розмови щодо впровадження в Україні Національного плану дій по резолюції «Жінки, мир та безпека» кваліфікованих експерток та активістів громадського жіночого руху.
В ході обговорення учасниці зустрічі  сконцентрували увагу на найбільш пріоритетних умовах виконання цього плану в країні – громадський контроль за діями державних інституцій в ході виконання плану та широке залучення громадськості до роботи на всіх рівнях – як загальнонаціонального, так і регіонального ( останнє являє собою дуже актуальне питання в плані майбутньої децентралізації країні).
Також учасницями було обговорені механізми громадського моніторингу спільні дії в лобіюванні впровадження плану.