Пост–реліз Пройшов майстер-клас Ольги Максименко «Щастя бути жінкою»

24 травня 2016 року За підтримки ГО «Українська Жіноча Варта» пройшов майстер-клас коуча з кар’єри та спікера, який надихає Ольги Максименко – “Щастя бути жінкою”

Під час майстер-класу обговорювались наступні питання, які турбують сучасну жінку: Наскільки збалансоване ваше життя (робота, відпочинок, друзі, родина)? Чи вмієте ви створювати середовище, що надихає? Чи вмієте керувати своїм настроєм, створювати фінасовий потік та розвивати свої таланти? Чи можете щиро сказати сьогодні й зараз – так, я щаслива? І яким чином все це пов’язано з темою жіночності?
Впродовж зустрічі учасниці з’ясували, які переконання заважають людині бути задоволеною та упевненою в собі, яким чином можна трансформувати негативні думки у позитивні. Навчались правильно скеровувати свою енергію, відшуковували прояви талантів та здібностей, практикували вміння налагоджувати відносини з людьми. Лекторка висвітлила чимало актуальних питань для сучасної активною жінки, наприклад, як успішно будувати карєру, та при тому залишатись щасливою творчою особистістю, не втрачаючи свою жіночність.
ГО «Українська Жіноча Варта» планує і подалі проводити майстер-класи та тренінги, які зможуть допомогти сучасним українкам якнайбільш розкрити свій творчий потенціал та бути успішними особистостями у всіх проявах життя.