Підписано меморандум про співпрацю між організаціями , що сприяють розвитку територіальної оборони України

13 жовтня 2015 року ГО «Українська Жіноча Варта» підписано меморандум про співпрацю з іншими українськими громадськими організаціями, які працюють в напрямку розвитку територіальної оборони України та військової підготовки населення.
Крім УЖВ меморандум підписали наступні організації, робота яких в згаданому напрямку за останні роки показала свою ефективність: ГО «Український Легіон», «Пласт – національна скаутська організація України», Українська асоціація власників зброї, ГО «Центр спеціальної тактичної підготовки «Білий вовк», ГО «Молодіжний клуб Джура», ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес», Товариство Сприяння Обороні України.
Найближчим часом до підписання меморандуму про співпрацю приєднаються ще декілька громадських організацій.
Співзасновники (підписанти меморандуму) Руху сприяння територіальній обороні України бачать свою місію в сприянні державі у формуванні масової, дієвої та боєздатної системи територіальної оборони, що інтегрована в загальну систему оборони країни. Завдання Руху сприяння територіальній оборони України на думку підписантів складає максимально широке залучення всіх верств населення, територіальних громад до системи територіальної оборони, у тому числі ветеранів бойових дій і учасників війни на сході України. Забезпечення якісної військової підготовки штатних підрозділів територіальної оборони з використанням навчальної бази Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, установ і громадських об’єднань (юридичних осіб) в межах адміністративно-територіальних одиниць де здійснюється їх формування.
Свою співпрацю з Рухом сприяння територіальній оборони також підтвердили представники Генерального штабу України.

Add a Comment

You must be logged in to post a comment