ЗСУ на півдні знищили 5 російських складів боєприпасів в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах

Новини Української Жіночої Варти 2.09.2022 Українські щоденні перемоги

 Матеріали підготувала: Mila Rosik

ЗСУ на півдні знищили 5 російських складів боєприпасів в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах, також уражені пункт управління безпілотниками та поромна переправа — ОК “Південь”.

✅  Україна провела черговий обмін полоненими в Донецькій області, повернувши 14 військових, які потрапили в полон навесні. Серед тих, кого обміняли — офіцер та військовий медик.

✅  ЗСУ поцілили по гуртожитку у Херсоні, де розгорнувся військовий підрозділ окупантів — повідомила нам у коментарі начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Інформація про втрати уточнюється.

✅   Країни G7 заявили, що планують запровадити обмеження ціни на світові закупівлі російської нафти, що має скоротити нафтові доходи РФ та послабити її можливість фінансувати війну проти України.

✅  Усі держави-члени ЄС, окрім Угорщини, погодилися фінансово гарантувати ще 5 млрд євро макрофінансової допомоги у вигляді довгострокових кредитів для України. Єврокомісія має намір висунути офіційну пропозицію з цього питання наступного тижня, незважаючи на опір уряду Орбана.

✅   5-й енергоблок Запорізької АЕС, який був відключений напередодні внаслідок обстрілу військовими РФ, під’єднали до енергомережі, повідомили в Енергоатомі.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard