Новини Української Жіночої Варти 19.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Новини Української Жіночої Варти 19.07.2022 Українські щоденні перемоги.

матеріали підготувала: Mila Rosik

Україні вдалося стабілізувати ситуацію на полі бою, вона повністю контрольована — про це заявив головнокомандувач Залужний у розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

✅  ЗСУ на Херсонщині завдали ударів по скупченню озброєння, техніки та складу боєприпасів в районі Райського та по складу боєприпасів в районі Берислава, об’єкти знищено.

  Бійці окремого загону спеціального призначення Нацгвардії в співпраці з десантниками знищили групу російських військових поблизу Слов’янська на Донеччині.

  Росія у загарбницькій війні в Україні вже втратила близько 38 550 військових, 1 691 танк, 3 892 бойових броньованих машини та 851 артилерійську систему.

  Росія стикається із серйозним браком особового складу у війні проти України і розривається між Донбасом та Херсоном, що уповільнює її просування — звіт британської розвідки.

  Виконавчий директор турецької компанії Baykar Makina Халюк Байрактар заявив, що ніколи не дозволить продаж безпілотників Bayraktar Росії та підтримує Україну у її боротьбі за суверенітет і незалежність.

  Ірландія призупинила безвіз для біженців із 20 країн Європи, щоб звільнити місце для українців.

    Заступник міністра закордонних справ Угорщини під час візиту до Львова заявив, що Будапешт готовий пропускати через свою територію усю допомогу, яку надають інші країни Україні — зокрема і військову.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

 

UWG NEWS – Olena Biletska