Україна Оперативна інформація з регіонів

Україна Оперативна інформація з регіонів 19.05.2022 (фото, відео)

Триває вісімдесят п`ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

За даними Генштабу ЗСУ на 4 напрямках східних рубежів захисту України російські загарбники безуспішно пробували вести наступальні та штурмові дії. Основні зусилля противник зосереджує на Донецькому напрямку.

Ukraine Operational information from the regions

Україна Оперативна інформація з регіонів 17.05.2022 (фото, відео)

​​У Бахмуті з-під завалів п’ятиповерхівки дістали поранену 9-річну дитину і щонайменше одну загиблу людину, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Дизайн без названия

Українські щоденні перемоги. 17.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

За минулу добу було евакуйовано 52 важкопоранених наших поранених військовослужбовців із заблокованого заводу «Азовсталь» на окуповану територію. За словами віцепрем’єрки Ірини Верещук, після стабілізації їх стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Пізніше стало відомо, що ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну”.

Україна Оперативна інформація з регіонів

Україна Оперативна інформація з регіонів 15.05.2022 (фото, відео)

Український гурт Kalush Orchestra виступив у фіналі «Євробачення» і закликав врятувати «Азовсталь».“Help Ukraine, Mariupol, help Azovstal! Right now!” — вигукнув соліст гурту Олег Псюк зі сцени. Для українських захисників негайно потрібна процедура екстракції.

сайт путін

Українські щоденні перемоги 15.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Колишній британський шпигун Крістофер Стіл, який написав досьє на Дональда Трампа і ймовірне втручання Росії у виборчу кампанію в США 2016 року, заявив, що президент Росії Владімір Путін «серйозно хворий».