Ukraine russia WAR 2022

Новини Української Жіночої Варти 14.04.2022. Українські щоденні перемоги / Ukrainian Daily Wins. News by Ukrainian Women’s guard April 14, 2022

Відділ моніторингу #УЖВ
Ukrainian Women’s Guard Monitoring Department

✅ «Ракетний крейсер «Москва» сьогодні пішов саме туди, куди його послали наші прикордонники на острові Зміїний!

Ракети «Нептун», які стоять на сторожі Чорного моря завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень», – такою радісною новиною поділився з українцями голова Одеської ОВА Максим Марченко. Уражений російський крейсер «Москва» отримав суттєві пошкодження, а після пожежі перекинувся і почав тонути.

Крейсер став найдорожчою військовою втратою рф у війні з Україною. Forbes розрахував приблизну вартість, порівнявши «Москву» з крейсером того ж классу «Україна», який у 1995 році коштував 720 млн доларів.

✅ Після того, як українські захисники поцілили у ракетний крейсер «Москва», сумарна кількість крилатих ракет кораблів ЧФ рф, що перебувають в Чорному морі, зменшилася з 72 до 56.

✅ Командири Азова та 36 бригади морпіхів підтвердили операцію з прориву 36 бригади та з’єднання з полком «Азов». «Азов» отримав суттєве підкріплення, а 36-та бригада уникла розгрому частинами й отримала додаткові серйозні можливості. Захисники міста, тепер уже спільно, серйозно зміцнили свій район оборони.

✅ Сили спеціальних операцій України підірвали міст із ворожою технікою, яка прямувала до Ізюму.

✅ Десантно-штурмові війська ЗСУ заявили про визволення від російських окупантів населених пунктів у південних областях України.

✅ Українська влада провела черговий обмін, повернувши додому 22 українських військових та 8 цивільних.

✅ У Бучі Київської області відновили водопостачання, незабаром у домівки мають повернути подачу електрики й газу, зараз живлення подано на життєво важливі об’єкти.

Електромонтерам вдалося відновити електропостачання для 7 579 родин в 35-ти населених пунктах Київської області.

✅ Укрзалізниця отримала 15 пристроїв для доступу до супутникового інтернету Starlink.

✅ США надають додаткові 800 млн доларів допомоги у вигляді зброї, боєприпасів та іншої безпекової допомоги для України: «Це нове озброєння включає артилерійські системи та боєприпаси та бронетранспортери. Я також схвалив трансфер додаткових гелікоптерів. На додачу, ми продовжимо сприяти передачі вагомого озброєння від союзників та партнерів у всьому світі», – заявив президент США Джо Байден.

Разом з тим, Посольство США в Україні зазначило, що новий пакет військової допомоги від Сполучених Штатів на 800 млн доларів – не останній і далі буде більше. 

У новий пакет збройної допомоги адміністрація США включила:

▪11 гелікоптерів Мі-8/Мі-17 радянського виробництва;

▪18 гаубиць калібру 155 мм;

▪200 американських бронетранспортерів М113;

▪500 ракет для американських сучасних переносних протитанкових ракетних    комплексів Javelin;

▪300 баражувальних дронів Switchblade;

▪низку радарів для повітряної розвідки.

✅ Франція вже надала Україні військову допомогу на 100 млн євро та планує нові поставки.

✅ Великі світові торгові будинки планують скоротити закупівлю нафти та палива у російських державних нафтових компаній вже 15 травня, щоб уникнути порушення санкцій Європейського Союзу щодо росії.

Ukrainian Women’s Guard

ПІДТРИМАЙТЕ НАС 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal Новини Української Жіночої Варти 14.04.2022. Українські щоденні перемоги / Ukrainian Daily Wins. News by Ukrainian Women’s guard April 14, 2022 mail:    [email protected]

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard