Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022 Українські щоденні перемоги.


 
✅ Британський міністр оборони Бен Воллес заявив, що Велика Британія вивчає можливість передачі Україні зенітних ракет виробництва Thales, щоб допомогти їй захистити своє небо від російських загарбників.
 
✅ У Конгресі США досягли двопартійної згоди щодо екстреного пакета допомоги Україні обсягом 13,6 млрд євро – хоча напередодні йшлося ще про 12 млрд. Понад 4 млрд дол. з цієї суми понад отримає Україна та країни Східної Європи для вирішення проблем з 2 млн біженців. 6,7 млрд дол. буде виділено військову допомогу Україні та союзникам США, розміщення американських військ в регіоні, а також на забезпечення економічних санкцій проти РФ. Також 2 млрд євро допомоги виділить для України Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022  Українські щоденні перемоги.
 
✅ До Миколаєва приїхав музикант Святослав Вакарчук, який недавно вступив до лав тероборони. Про це розповів очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. «Сьогодні до нас приїхав гість, щоб підтримати морально, але ми дали йому автомат та відправили на передову», – каже він. Святослав поїде до бійців та поранених, аби їх підтримати. Натомість, Вакарчук сказав, що сьогодні «Миколаїв – не просто місто-герой, а одне з найсміливіших міст світу!».

Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022  Українські щоденні перемоги.
Вакарчук і Кім. Миколаїв
✅ У день народження Тараса Шевченка на майдані Незалежності у Києві відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну. Музиканти симфонічного оркестру «Київ-Класик», які залишилися в столиці, під керівництвом диригента, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка за підтримки Національної музичної академії виконають гімн України та гімн Європи, а також низку відомих українських музичних творів.
Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022  Українські щоденні перемоги.
акція Вільне небо/Free Sky

✅ «Одесити рятують Дюка»: обклали тисячею мішків з піском. Комунальники виклали 1,2 тисячі мішків з піском навколо пам’ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі в Одесі. Таким чином одесити намагаються захистити від можливих руйнувань один з найвідоміших символів Одеси.

Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022  Українські щоденні перемоги.
Одесити рятують Дюка

✅ Мінкульт створив інформаційне військо для протидії пропаганді РФ. Українські креативники спільно з Мінкультури та інформполітики об’єднались в інформаційний полк ₩AW – War Against War, щоб посилити протидію відвертій брехні та пропаганді Росії. 

Новини Української Жіночої Варти 09.03.2022  Українські щоденні перемоги.
War Against War
 
Українська Жіноча Варта
Підписуйтеся на наші канали та сторінки
https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta/?ref=pages_you_manage
https://t.me/UWguardNewsEN
https://t.me/zhinkavarta
https://t.me/uaguard