Сьогодні не можливо стояти осторонь. Тому проводимо навчальні заходи та курси самооборони для жінок в Україні. Адже зання і навички це безпека.
росія веде повномаштабну війну проти суверенної та незалежної України. Одними з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає – є волонтери. Ми, звичайні українки, доповнили до своєї основної роботи ще одну спільну – стати надійним тилом для захисників.
Ми впевнені, що ветерани російсько-української війни мають стати успішними – локомотивами розвитку суспільства. Ми підтримуємо захисників України у найгарячіших куточках фронту. Ми з ними, коли вони приїздять на ротацію чи навчання. Ми поруч, коли вони повертаються до мирного життя. Ми маємо на меті допомогти державі рухатись в напрямку іновацій та професіоналізму.
Учасники заняття зможуть отримати знання про надання першої домедичної допомоги
Учасники здобувають навички поводження із бойовою стрілецькою зброєю ПМ та АК
Учасниці семінару зможуть познайомитись з базовими навичками самозахисту
Учасники тренінгу зможуть ознайомитись з різноманітними практиками відновлення енергії
Базовий курс з виживання та основ безпеки свєї сім’ї у випадку воєнних дій
Иренінг з основ виживання в полоні та зменшення посттравматичного синдрому
Під час занять сертифіковані інструктори-парамедики та лікарі з досвідом роботи в зоні проведення бойових дій на сході України надають змогу присутнім не тільки ознайомитись з теорією надання допомоги, але й відпрацьовують навички на практиці.
Учасники заняття зможуть отримати знання про надання першої домедичної допомоги у випадках:
та інших надзвичайних ситуаціях, що можуть трапитись в житті людини.
Заняття проводяться по вісім годин, то ж часу на обговорення та відпрацюванню основних прийомів та навичок вистачить. По закінченню тренінгу учасники отримаять сертифікати від Української Жіночої Варти.
Такі заняття з різними верствами цивільного населення Українська Жіноча Варта регулярно проводить з 2014 року. Також інструктори УЖВ за весь період війни на сході України навчають першій допомозі військовослужбовців на фронті.
Під час навчань новачки зможуть близько познайомитись із бойовою стрілецькою зброєю, правилами поводження з нею, отримати перші практичні заняття з стрільби з ПМ та АК.
Учасниці вишколу відмітили , що кожного разу стрілецький вишкіл додає їм впевненості в собі, та в тому, що в разі необхідності, вони зможуть допомогти українським чоловікам оборонити себе та родину від ворога, гідно стати на захист рідної країни.
ГО «Українстка Жіноча Варта» висловлює слова щирої подяки інструкторам від «Української Військової Варти» та військовослужбовцям
Під час заняття дівчата отримують теоретичні знання та практичні навички з:
Учасниці семінару зможуть познайомитись з базовими навичками самозахисту від Віктора Краєвського, навчитись ефективних прийомів, як захистити себе за допомогою підручних засобів, чи просто через знання анатомії людського тіла.
Двічата впевнені, що такий досвід зможе суттєво унебезпечити і їх повсякденне життя, і волонтерську працю.
Всі бажаючи волонтери та громадські активісти мають змогу відвідати психологічний тренінг «Відновлювальна майстерні: Поверни собі себе». Тренінг проводить Тетяна Сіренко – дипломований психолог, психодрама-практик сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIFE, Німеччина). Психолог представництва міжнародної організації «Право на здоров’я», спеціаліст по роботі з травмами насилля та спеціаліст по роботі з втратами.
Учасники тренінгу зможуть ознайомитись з різноманітними практиками відновлення енергії, відчуття свого тіла, активного відпочинку, повернення до творчості та цивільного життя. Адже не секрет, що саме в громадській волонтерській спільноті масово зустрічають випадки «емоційного вигоряння», набуття синдрому хронічної втоми, наслідки ПТСР, поширюються серцево-судинні захворювання.
Відчуття сигналів свого тіла та відновлювальні практики – це перша ступінь психологічної реабілітації, яка дає можливість активним небайдужим патріотам повертатись до роботи та громадської діяльності.
Всього в цьому напрямку Українською Жіночою Вартою заплановано чотири тренінга різних аспектів психологічної підтримки волонтерів. Після проходження всіх занять учасниці зможуть ділитись набутими знаннями з колегами по волонтерській роботі, чи із своїми «підопічними».
Заняття для жінок та дівчат від Української Жіночої Варти та Української Військової Варти з нового курсу «Виживання в міських умовах та самооборона». Заняття складається з теоретичної та практичної частини (самооборона).
Протягом п’яти годин учасники занять прослухають базовий курс, необхідний для того, щоб вижити самому та убезпечити свою сім’ю у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження.
Слухачі дізнаються про те, що необхідно для виживання, як зібрати тривожну сумку для всієї родини чи для дитини, інструменти виживання в умовах міста, чи навпаки за межами населеного пункту в природніх умовах, як облаштувати свій дім-фортецю та скласти план відходу і ще багато цікавого. Практична частина була присвячена самообороні.
Доповідачами та тренерами на заході будуть голова ГО «Українська Жіноча Варта» Олена Білецька, голова ГО «Української Військової Варти» УВВ та керівник Школи «ЯСЕН» Олександр Білецький та головний інструктор Школи «ЯСЕН» УВВ Віктор Краєвський, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв Віктора Краєвського, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.
Подібні заняття з нового курсу від УЖВ найближчим часом будуть проведені в Києві, Вінниця, Харків та інших містах України.
Тренінг з програми SERE (Виживання, Ухилення, Опір та Втеча) (Рівень А ).
Слід зазначити, що в армії НАТО цей тренінг отримує кожен солдат в рамках базової підготовки.
Перевага цього тренінгу полягає в тому, що він не тільки допомагає солдату вижити в полоні, але також допомагає зменшити посттравматичний синдром після звільнення.
Солдат також отримує знання, щодо міжнародних правил поводження з військовополоненими.
На занятті досвідченими інструкторами висвітлюються питання психологічного впливу полону на розум військового, що треба робити , щоб уникнути полону та як вижити в умовах полону, як реагувати в специфічних умовах поводження з полоненими російських агресорів, що робити з посттравматичним стресовим розладом та як його розпізнавати.
Також учасники заняття будуть ознайомленні з нормами Женевської Конвенції щодо військовополонених.
Що ми робимо:
Телеграм канали:
© 2014 – 2023. NGO Ukrainian Womens Guard. All right reserved. Any materials from this site may be used solely with reference to uavarta.org
The fotos posted on the site are not direct illustrations to the text.