Мобілізація в Україні: в Міноборони назвали нові терміни і обсяги сьомої хвилі

Призов може початися приблизно в середині квітня.

Джерело в кадрових органах Міністерства оборони повідомило  подробиці сьомий хвилі часткової мобілізації За цією інформацією  рішення про проведення чергової хвилі будеприйматися в квітні, виходячи з чисельності контрактників, яких на той час вдасться залучити на службу. За прогнозами Міноборони, до початку квітня ця чисельність складе приблизно10 тис. чоловік, а значить мобілізації підлягатимуть ще близько 30 тис. військовозобов’язаних.
Нагадаємо, рішення про проведення сьомої хвилі часткової мобілізації було прийнято ще в кінці січня. При цьому в Міноборони врахували невдалий досвід шостого етапу, який через велику кількість “ухильників” був виконаний всього наполовину, і одразу зробили ставку на контрактників. Їх планувалося призвати до 20 тис., мотивувавши соціальним пакетом і підвищеним грошовим утриманням. Інша ж частина – приблизно 20-25 тис. чоловік – підлягали б призову. Сьому хвилю часткової мобілізації планувалося почати в кінці лютого – початку березня. Проте Міноборони і Генштаб досі займаються залученням контрактників до лав Збройних сил .
Контрактників набирають саме для служби на Донбасі, саме тому військові звертають найпильнішу увагу на їх підготовку. “Нам потрібні професіонали, а не” аватари “, які відбуваютьномер. Щоб з них одразу можна було зібрати підрозділ і відправити в бій. Особливим попитом користуються представники бойових професій – десантники, мотострільці, механіки-водії,артилеристи, які вміють стріляти”, – пояснило джерело у військовому відомстві.
Джерело: apostrophe.com.ua
Відділ моніторингу “Української Жіночої Варти”