Кремль почне наступ на Україну на Пасху

Обстріл сепаратистами в ніч з 27 на 28 березня 29-го блокпосту ЗСУ з «Граду» і селища Новотошківське на Бахмутській трасі фактично означає кінець перемир’я Мінська-2. Усього було випущено 60 реактивних снарядів, але місія ОБСЄ не показала через це Кремлю ні «червону», ні навіть «жовту» картку. Мабуть, місія спостерігачів ОБСЄ вирішила: «це навчання йдуть». Ті самі, про початок яких її заднім числом 27 березня попередила ДНР, повідомивши, що з 25 березня по 4 квітня вона проводить артилерійські навчання
Але згідно Мінску- 2 артилерія т. зв. ДНР/ЛНР повинна знаходитися в районі Свердловська і Ровеньків, біля кордону РФ. Там ДНР теоретично може стріляти собі на втіху і без обмежень по цих містах, або в порожній степ сусідньої РФ, розповідаючи про навчання. З іншого боку, ситуація з цими “навчаннями” виглядає так, якби Аль Капоне зателефонував шерифові Чикаго і сказала: нічого, що ми в місті трохи постріляємо в порядку навчань, а шериф би відповів, ‒ стріляйте, хлопці.
Сама ця місія ОБСЄ, сформована в основному з осіб без певного зайняття, прекрасно демонструє: батьківщина у так званих пролетарів там, де більше платять. Так само як розум, честь, совість і усе інше. Маркс яскраво описав, як капітал при стовідсотковому прибутку “зневажає усі людські закони, при 300% нема такого злочину, на який він не ризикнув би піти, хоч би й під страхом шибениці”, але Маркс випустив з уваги, що пролетар теж готовий на усе це, і за набагато менші гроші. Що і спостерігаємо на Донбасі
Деякі взагалі продали все в Криму і сам півострів, всього лише за обіцянку надбавки до пенсії і зарплати, навіть не потурбувавшись узяти передоплату. Тепер кусають лікті, розуміючи, що з “референдумом” не потрібно було поспішати. У цій готовності на все заради грошей пролетарі єдині з буржуями, з тією лише відмінністю, що пролетарі лохи, а буржуї ‒ ні, оскільки хоч чомусь, та й вчилися. Тому пролетарі регулярно і «пролітають», піддававшись на лестощі у свою адресу всіляких “марксистів”.
“Навчання” в ніч з 27 на 28 березня ще не наступ, а лише тест реакції ОБСЄ: що буде, якщо узяти і постріляти з “Градів”? Дата стрільби ‒ ніч з п’ятниці на суботу вибрана не випадково, ‒ у бюрократії всього світу два вихідні дні, тому реакція буде уповільненою. Якщо за вихідні з “Градів” більше не стріляти, то в понеділок про п’ятничну стрільбу не згадають. Тому у вихідні і стріляли тільки в “звичайному” режимі для “підтримки тонусу”, ‒ ведуть розвідку боєм по усій лінії фронту.
По-справжньому стріляти почнуть на Пасху в ніч з 12 на 13 квітня, для чого і привезли 26 березня в Іловайск 600 бурятів-буддистів. Вони, як і кадирівці, Пасху не святкують, і їм відводять роль ударної групи. Услід за ними в наступ “дзержинці” і десантура РФ пожене штрафбати з “ополченців” ДНР/ЛНР, кримчан та інших добровольців. Зараз їх зводять в два корпуси і присувають ближче до лінії фронту. Цей “витратний матеріал” підлягає “утилізації”, чому 26 березня на колегії ФСБ і було прийнято рішення “ополченців” в РФ не випускати ні під якими приводами. Відроджують практику війни штрафбатами і загородзагонами, поставлену Сталіним на потік, а нині оспівувану Гіркиным.
Що наступ почнеться на Пасху, з 25 березня говорить і Гіркин, але називає дату 16 квітня. Деякі думають, що цим Гіркин “палить контору”. Нічого подібного, просто у Гіркина річниця ‒ 16 квітня минулого року він “натиснув спусковий гачок війни”. Так що на річницю буде повторне явище Гіркина народу “Новоросії” в оточенні натовпу прихильників в мундирах і косинках Білої армії. Оскільки бої вже йтимуть три дні, те поповнення з “стрєлковцев” 16 квітня буде до речі. Гіркину навіть дозволять очолити групу, що наступає на Слов’янськ.
Підготовлений кремлівською «Семибоярщиною» Пасхальний наступ узгоджується і з її планами по ліквідації бренду “Путін” до 9 травня. При провалі наступу процес похорону “Путіна” спрощується. «Семибоярщина» його усуває і одягає тогу миротворців і тираноборців. При успішному наступі схожа процедура або “смерть Путіна” від грипу теж проробляється, що дозволяє Кремлю сісти за стіл нових “безпутінських” перемовин з Україною, ЄС і США, і домагатися визнання держави “Новоросія” в обмін на обіцянку “вічного” миру. Зрозуміло, у разі досягнення такої угоди ніякого вічного миру не буде, а буде нескінченна війна маріонеткової “Новоросії” з Україною. В цілому Пасхальний наступ Кремлю потрібний вже не так для просування проекту “Новоросія” (цей проект все більше втрачає самостійне значення), як для швидкого зняття санкцій з РФ через які у неї є усі шанси вже через рік опинитися в XIX столітті, такому улюбленому частиною росіян.
Наступ до Пасхи для РФ є нераціональним, оскільки він планується як бліцкриг за дві-три тижні по аналогії з бліцкригами Гітлера проти Польщі, Норвегії, Франції і Югославії. Якщо почати наступ до Пасхи, то на Пасху він і закінчиться, і зникне чинник несподіваності, коли православних атеїстів ЗСУ можуть вночі атакувати кадирівці з бурятами і всілякою гопотою. Кремлю потрібний саме прощальний бліцкриг, а не затяжні і наполегливі бої, як під Дебальцево.
Головним завданням Пасхального бліцкригу Кремля буде потужний наступ з метою прориву до залізничних вузлів Гуляй Поле і Горіхів, щоб створити загрозу захоплення Запоріжжя. Штурмувати Запоріжжя, як і сам Маріуполь, рашисти не будуть, а рушать уздовж Каховського водосховища до гирла Дніпра. Тим самим росіяни зроблять широке оточення угрупувань нашої армії в Маріуполі і у Перекопі, які виявляться відрізаними від постачання і підтримки, що за задумом Кремля повинно забезпечити їх швидку капітуляцію. Поки одне угрупування супротивника рватиметься до Гуляй Поля і Горіхова, інше спрямується до Перекопу, щоб ударити в тил по наших частинах і відкрити шлях в Україну 30-тис. кримському угрупуванню військ РФ. Завданням кримського угрупування стане вихід до гирла Дніпра і окупація Бердянська, Мелітополя і інших населених пунктів між Дніпром і Кримом. Завдання полегшується тим, що тут немає великих гарнізонів, а форсування Дніпра з правого берега нашими частинами майже нереальне
Найбільш зручною точкою для наступу є район селища Гранітне, оскільки ширина Кальміусу там біля 10 м. Тому там регулярно і йдуть бої. Але це не виключає наведення понтонних переправ нижче за течією Кальміуса аж до Широкіно. Атаки на Щастя, Лисичанськ, Авдіївку і “похід” Гіркина на Слов’янськ будуть відволікаючими маневрами і операціями локального значення. Вийде зайняти ‒ добре, не вийде ‒ теж нічого страшного. Головна мета бліцкригу ‒ захоплення 90 % території Запорізької і Херсонської областей, що дозволить з’єднати окуповані райони Донбасу з Кримом і зняти проблему будівництва моста. Усе це можна буде обізвати якою-небудь “Новоросієй” і потім домагатися на перемовинах її міжнародного визнання. Загроза нападу на Харків з території РФ і на Одесу з моря ‒ лише імітації, покликані відвернути наші сили. Так що “п’ята колона” рашистів в цих містах може не хвилюватися, “звільнення” не буде. Максимум, війська Росії, від імені ДНР/ЛНР, завдадуть ракетно-бомбових ударів по підприємствах Харкова, і то це під знаком питання.
Задіяти у Пасхальному наступі Кремль планує від 80 до 100 тис. солдатів залежно від ситуації. Близько 40 тис. вже зосереджені в окупованих районах Донбасу, з-за кордону легко додати 50 тисяч, а з Криму ‒ ще 15-20 тис. і маса бронетехніки. Істотно збільшити кримське угрупування до Пасхи не вдасться через проблеми з переправою. Для поставленої мети цих сил цілком достатньо. Підтримку їм повинні зробити диверсійні групи, комуністи і “православні” московського зразка. КПУ днями вже виклала відеозйомку як “невідомі” в Одесі підпалюють пляшками “Молотова” її офіс. Досвід по спалюванню своїх адептів в ім’я ідеалів і для користі справи у комуністів з минулого року великий.
Цей план Пасхального бліцкригу Кремля такий очевидний, що явно вже прорахований ЗСУ і Пентагоном. Складно сказати, якою буде відповідь, але складається враження, що армію РФ холоднокровно заманюють на Донбас, створюючи ілюзію слабкості армії України. Схоже, що рашистам готують якийсь сюрприз, в результаті якого 20-30 тисяч бурятів, кадирівцев, псковських десантників і інших корінних жителів Донбасу таки отримають вічну прописку в степах України, а нам дістанеться багато куп металобрухту з “Уралвагонзавода”. Цей наступ стане Цусімою на суші для Росії, після якої імперія піде в глуху оборону і почнеться її розпад.
Сергій Климовський, «Хвиля»
Джерело: http://hvylya.net/

Add a Comment

You must be logged in to post a comment