Кошти від продажу книжки Лєри Бурлакової підуть на лікування поранених

Нещодавно у видавництві «Темпора» побачила світ книжка «Життя P.S.» авторства колишньої журналістки, а нинішньої гранатометчиці, бійця 54 ОМБР Валерії Бурлакової.
Лєра Бурлакова – одна з відомих дівчат-доброволок, які в 2014 році покинули свої звичне життя, та пішли захищати Україну від нападу агресора.
Книжка «Життя P.S.» – це своєрідний військовий щоденник авторки, побудовний  у вигляді листів до загиблого коханого. Як пише сама Валерія на своїй сторінці в мережі Facebook: .. «Це просто мій щоденник, насправді. Перший запис – шахта Бутівка, вечір 30.01.2015 – день, коли загинув Морячок. Далі – записи з тієї ж Бутівки, з моргу, звідки я його забирала як “сослужівєц”, зі шпиталів, з Франківщини і знову з Донеччини… Про кохання, про смерть, про війну, про людей. Про те, як це – цілувати найдорожчу людину, коли вона вже не дихає і про те, навіщо воювати якщо тебе відверто зливають. Про те, яким буває небо над Донецьком о п’ятій ранку і про розмови з військовими психологами. Про дружбу. Про те, як один боєць тягне іншого за шкірку темними коридорами закинутої шахти… Про країну, в якій нібито немає війни. Та про все…»
Книжку вже можна придбати в мережі книгарень «Є», чи замовити у них на сайті.\Всі кошти від продажу «Життя P.S.» підуть на лікування поранених бійців.
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти

Comments are closed.