Книжка про війну, наших героїв та героїнь від українського фронтового кореспондента


Героїні, які знають як діяти
Такими змальовані жінки в книжці прози журналіста Луканова
Під однією обкладинкою вийшли оповідання і роман про війну авторства журналіста Юрія Луканова. Не маленьке місце у книжці займають героїні-жінки, які знають як діяти і здатні постояти за себе. Книжка має подвійну назву: “Знайти убивцю Фільова”, фантасмагоричні оповідання про днр у складі України. “Репортер Волковський”, роман про карколомні пригоди журналіста на війні.
Останнім часом інтенсивно просувається ідея повернути окуповані території в склад України на умовах автономії. Саме про страхітливість такої ситуації написав автор три фантасмагоричні оповідання, в яких дія відбувається після того, днр стала автономією. Під однією обкладинкою з ними роман про журналіста, який з перших днів на війні і пережив на ній не менше, ніж солдат.
Оповідання змальовують фантасмагоричну донецька народна республіка увійшла до складу України на правах автономії. Дехто з колишніх бойовиків зумів приховати свої злочини, став “шанованою людиною”, хтось із них навіть в депутати Верховної Ради пробився.
Їх амністувала держава, але не громадяни. У оповідання “Я тебе не амністувала” месниця знаходить колишнього бойовика, а нині помічника депутата парламенту Фільова і мститься йому за зґвалтовану ним сестру.
Роман “Репортер Волковський” великою мірою передає особистий досвід автора, який висвітлював Майдан, анексію Криму, війну на Сході України. Однак, це не документальне відтворення певних історій.
“Автор описав одну кумедну історію, яка трапилася з нами на цій війні, – написав на обкладинці кореспондент польської “Газети виборчої”, найкращий журналіст 2014 року у своїй країні Пьотр Андрусечко, – Юрій Луканов зумів, зберігши кумедність, передати трагедію цієї війни, розповісти про її суть”.
Одна з епізодичних героїнь цього роману офіціантка, яка воювала, розповідає Волковському і його данському колезі свою трагічну історію. Попри драму, яка її там спіткала, вона не опускає руки і збирається повернутися на фронт, вивчившись на лікаря. Вона не вірить, що мир настане раніше,ніж вона закінчить навчання в медичному університеті.
Передмову до цього видання написав доктор політології, професор Києво-могилянської академії, автор книги “Війна Путіна проти України” Тарас Кузьо.
Баєаючі придбати книжку можуть написати автору на електронну пошту [email protected]у , позначивши у віконці “тема” – “Волковський”, вказати кількість примірників, номер відділення Нової Пошти, номер мобільного телефону, ім’я та прізвище. Також можа зазначити, чи бажаєте ви отримати книжку з автографом автора.
Ціна примірника – 245 гривень.