Don't miss it!

Ukraine in Brief: Latest regional news May 19, 2022 (photo, video)

It has been the eighty-fifth day of heroic resistance of the Ukrainian people against the russian military invasion. According to the General Staff of the Armed Forces of Ukraine on 4 directions of the eastern borders, the russian invaders unsuccessfully tried to conduct offensive and assault actions. The main efforts of the enemy focus on […]

Support Ukraine with

Ukrainian Women's Guard

Не словом, а ділом! Приєднуйтесь до жіночої мережі опору України! Ми громадська організація, що об'єднує жінок для спільного вирішення питань розширення їх прав і можливостей під час військових дій. Ми навчаємо тактиці та виживанню, як захистити себе та свою родину!

I want to help UKRAINEabout UWG

What we are doing

UWG News

      • Наразі один з найважливіших видів діяльності УЖВ протидія неправдивому інформуванню, щодо подій в Українській Визвольній Війні з росією. Лише факти.

About Ukrainian Women’s Guard

Ukrainian Women Gard

The Ukrainian Women’s Guard was established by the lawyer Olena Biletska when the Russo-Ukrainian war began. It was registered by the Ministry of Justice as a civic organization in October 2014 under #124/02. Our key objective is to create a women’s resistance movement. To fulfill this objective, since 2014 the Ukrainian Women’s Guard has been educating and training women to unite under critical circumstances and know what to do, how to survive and resist the enemy if possible. Our values are trust, security, cooperation, solidarity and responsibility.

Please contact us if you want to support our organization and our women’s resistance movement by donating or making other contributions.

Ukrainian Women's Guard

12 січня 2018 • Олена Білецька

Ми, українські жінки, які зібралися разом, у важкий для Батьківщини час

На початку діяльність УЖВ було сконцентровано на проблемі жінки у армії, захисті прав жінок у армії, створенні та розповсюдженні військової, домедичної, психологічної літератури та на проведенні масових занять та навчань для жінок.

Сьогодні, крім цього, ми займаємося освітніми та соціальними програмами по всій Україні для жінок, що мають членів родин загиблих, скалічених чи полонених на війні, що мають членів родин, що беруть участь у бойових діях, внутрішньо-переміщених осіб та дітей війни. Наші програми спрямовані на відновлення довіри у суспільстві, заохочення жінок загалом та жіночих громад зокрема до самозайнятості та співпраці, розвитку діяльності, що забезпечує жінці чи громаді сталий дохід, у тому числі через створення проектів спільної дії (кооперації) та соціального підприємництва.  

Ми надаємо юридичну, психологічну, інтеграційну, консультаційну допомогу як окремим жінкам, так і жіночим громадам по всій території України. 

Support Ukrainian Women's Guard

Please contact us if you want to support our organization and our women’s resistance movement by donating or making other contributions.

Donate

Відео матеріал від Жіночої Варти