Методичні та інформаційні матеріали

Спогади виживальника:

Досвід виживання у Сараєво під час бойових дій. 

Це розповідь людини про те, як він та його родина виживали в містечку з населенням 60 000 осіб поблизу обложеного Сараєва. Текст дає розуміння якими навичками треба володіти, та що робити, щоб вижити у місті під час військової облоги. 

Спогади виживальника: Досвід виживання у Сараєво під час бойових дій.

Виживання в місті.

Важливі речі для виживання в кризовій ситуації та три види Аптечок.

Для надання домедичної допомоги завжди повинна бути напоготові аптечка. Вона повинна бути в автомобілі, вдома, в офісі, на спортивних змаганнях, в подорожах та навіть у жіночій сумочці. 

Допомога армії

Інформаційна гігієна

Інформаційна гігієна за захист в соцмережах.

Попередній пункт так само стосується дочірніх проектів ФБ – інстаграм та ватсапп. Дані додатки встановлюються на телефон, та відслідковують також дзвінки та платежі через онлайн-банкінг. 

Інформаційна гігієна

Мобілізація нації

Мобілізація нації перед загрозою тотальної війни.

У цій статті коротко викладені деякі положення про те, що потрібно враховувати при мобілізації нації при загрозі тотальної війни. В наступних коментарях частково аналізуються заходи, які застосовували німці спочатку у своїй спробі виграти війну, а пізніше у спробі повернути назад ту хвилю, яка почала їх поглинати. . 

Бібліотека

Як працювати з групами самодопомоги

Як працювати з групами самодопомоги для тих, хто пережив психотравматичні події.  

Ця стаття базується на попередній роботі організації Suedost Europa Kultur («Культура Південно-Східної Європи», Берлін, Німеччина) з людьми, що пережили звірства в Боснії.

Дозвольте почати з твердження, що ми всі іноді переживаємо сильні емоційні реакції, тобто можемо відчувати сильну злість, пригніченість чи переляк. Щоб довести це, я хочу попрохати вас згадати випадок, коли ви останній раз переживали щось схоже. . 

Як працювати з групами самодопомоги

Стандарт підготовки з тактичної медицини

Стандарт підготовки І-СТ-3 / Підготовка військовослужбовця
з тактичної медицини.    

Стандарт підготовки передбачено для застосування Міністерством оборони України та Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями. Він може бути застосований в установах, закладах та організаціях усіх форм власності, що здійснюють підготовку (навчання) військовозобов’язаних та допризовників.

Бібліотека

Домедична підготовка в умовах бойових дій

Методичний посібник “Домедична підготовка в умовах війни”.      Надання якісної та вчасної медичної допомоги на полі бою (в інших кризових ситуаціях) – це шанс на виживання для пораненого

В посібнику описано основні елементи надання домедичної допомоги пораненим на полі бою, що відповідає визнаним міжнародним стандартам “care under fire”
Бібліотека