Методичні та інформаційні матеріали

Спогади виживальника:

Досвід виживання у Сараєво під час бойових дій. 

Це розповідь людини про те, як він та його родина виживали в містечку з населенням 60 000 осіб поблизу обложеного Сараєва. Текст дає розуміння якими навичками треба володіти, та що робити, щоб вижити у місті під час військової облоги. 

Виживання в місті.

Важливі речі для виживання в кризовій ситуації та три види Аптечок.

Для надання домедичної допомоги завжди повинна бути напоготові аптечка. Вона повинна бути в автомобілі, вдома, в офісі, на спортивних змаганнях, в подорожах та навіть у жіночій сумочці. 

Допомога армії

Інформаційна гігієна

Інформаційна гігієна за захист в соцмережах.

Попередній пункт так само стосується дочірніх проектів ФБ – інстаграм та ватсапп. Дані додатки встановлюються на телефон, та відслідковують також дзвінки та платежі через онлайн-банкінг. 

Мобілізація нації

Мобілізація нації перед загрозою тотальної війни.

У цій статті коротко викладені деякі положення про те, що потрібно враховувати при мобілізації нації при загрозі тотальної війни. В наступних коментарях частково аналізуються заходи, які застосовували німці спочатку у своїй спробі виграти війну, а пізніше у спробі повернути назад ту хвилю, яка почала їх поглинати. . 

Як працювати з групами самодопомоги

Як працювати з групами самодопомоги для тих, хто пережив психотравматичні події.  

Ця стаття базується на попередній роботі організації Suedost Europa Kultur («Культура Південно-Східної Європи», Берлін, Німеччина) з людьми, що пережили звірства в Боснії.

Дозвольте почати з твердження, що ми всі іноді переживаємо сильні емоційні реакції, тобто можемо відчувати сильну злість, пригніченість чи переляк. Щоб довести це, я хочу попрохати вас згадати випадок, коли ви останній раз переживали щось схоже. . 

Стандарт підготовки з тактичної медицини

Стандарт підготовки І-СТ-3 / Підготовка військовослужбовця
з тактичної медицини.    

Стандарт підготовки передбачено для застосування Міністерством оборони України та Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями. Він може бути застосований в установах, закладах та організаціях усіх форм власності, що здійснюють підготовку (навчання) військовозобов’язаних та допризовників.

Домедична підготовка в умовах бойових дій

Методичний посібник “Домедична підготовка в умовах війни”.      Надання якісної та вчасної медичної допомоги на полі бою (в інших кризових ситуаціях) – це шанс на виживання для пораненого

В посібнику описано основні елементи надання домедичної допомоги пораненим на полі бою, що відповідає визнаним міжнародним стандартам “care under fire”

Пам'ятка-довідник "ОБЕРЕЖНО МІНИ"

Пам’ятка-довідник “ОБЕРЕЖНО МІНИ”. Пам’ятка призначена для загального користування. У ній просто і доступно з великою кількістю ілюстрций надані принципи безпечного пошуку і дій з мінами та вибуховими пристроями, описані основні властивості та особливості деяких розповсюджених мін ексСРСР, мін РФ та саморобних вибухових пристроїв.
Shopping Basket

Підписатися на новини та події від УЖВ

Наші телеграм канали: