Досвід виживання у Сараєво під час бойових дій.
Це розповідь людини про те, як він та його родина виживали в містечку з населенням 60 000 осіб поблизу обложеного Сараєва. Текст дає розуміння якими навичками треба володіти, та що робити, щоб вижити у місті під час військової облоги.
Важливі речі для виживання в кризовій ситуації та три види Аптечок.
Для надання домедичної допомоги завжди повинна бути напоготові аптечка. Вона повинна бути в автомобілі, вдома, в офісі, на спортивних змаганнях, в подорожах та навіть у жіночій сумочці.
Інформаційна гігієна за захист в соцмережах.
Попередній пункт так само стосується дочірніх проектів ФБ – інстаграм та ватсапп. Дані додатки встановлюються на телефон, та відслідковують також дзвінки та платежі через онлайн-банкінг.
Мобілізація нації перед загрозою тотальної війни.
У цій статті коротко викладені деякі положення про те, що потрібно враховувати при мобілізації нації при загрозі тотальної війни. В наступних коментарях частково аналізуються заходи, які застосовували німці спочатку у своїй спробі виграти війну, а пізніше у спробі повернути назад ту хвилю, яка почала їх поглинати. .
Як працювати з групами самодопомоги для тих, хто пережив психотравматичні події.
Ця стаття базується на попередній роботі організації Suedost Europa Kultur («Культура Південно-Східної Європи», Берлін, Німеччина) з людьми, що пережили звірства в Боснії.
Дозвольте почати з твердження, що ми всі іноді переживаємо сильні емоційні реакції, тобто можемо відчувати сильну злість, пригніченість чи переляк. Щоб довести це, я хочу попрохати вас згадати випадок, коли ви останній раз переживали щось схоже. .
Стандарт підготовки І-СТ-3 / Підготовка військовослужбовця
з тактичної медицини.
Стандарт підготовки передбачено для застосування Міністерством оборони України та Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями. Він може бути застосований в установах, закладах та організаціях усіх форм власності, що здійснюють підготовку (навчання) військовозобов’язаних та допризовників.
Що ми робимо:
Телеграм канали:
© 2014 – 2023. NGO Ukrainian Womens Guard. All right reserved. Any materials from this site may be used solely with reference to uavarta.org
The fotos posted on the site are not direct illustrations to the text.