5 днів і російські війська були б у Варшаві. Війна була б програна, а польська армія припинила б своє існування. Результати навчання “Зима-20” в Польщі, закінчились катастрофою і повним провалом.


Канцелярія президента Польщі та Міністерство національної оборони не хотіли коментувати ці повідомлення, посилаючись на конфеденційність навчань
Військові навчання в Польщі  “Зима-20” закінчились катастрофою і повним провалом. Моделювання бою показало, що через п’ять днів війна була програна, а польська армія припинила своє існування, повідомляє видання «Interia».
 
 
 

  • Моделювання бою включало нові системи озброєння, замовлені Польщею-хоча ще не доставлені 
  • Запекла оборона сходу Польщі призвела до розгрому там частин та величезних втрат
  • За повідомленням інформаторів «Interia», противник досяг лінії Вісли на п’ятий день віртуального конфлікту. “SE” додає, що четвертого дня Варшава опинилася б на колінах

5 днів і російські війська були б у Варшаві. Війна була б програна, а польська армія припинила б своє існування. Результати навчання “Зима-20” в Польщі, закінчились катастрофою і повним провалом.
Фото: Anna Kraśko / Agencja Gazeta.
 
За даними Interia, у навчаннях штабу взяли участь кілька тисяч офіцерів. Моделювання бою враховувало нові системи озброєння, замовлені Польщею – хоча ще не доставлені: зенітні системи Patriot, ракетна артилерія HIMARS та багатоцільовий літак F-35. Також були перевірені рішення, запроваджені реформою військової системи управління та управління, що діяла з кінця 2018 року.
 
Виявляється, серед інших мало “зміцнення східного флангу”. Оборона Східної Польщі призвела до знищення розташованих там підрозділів та величезних втрат .
 
За інформацією інформаторів порталу Interia, на п’ятий день віртуального конфлікту ворог знаходився на лінії Вісли, йшли бої за Варшаву, стратегічні порти були заблоковані або окуповані. Авіація та флот припинили своє існування, незважаючи на підтримку НАТО. На схід від Вісли польські частини мали зазнати нищівної поразки. Батальйони першої черги втратили від 60 до 80 відсотків особового складу.
 
“Супер Експрес” надав додаткову інформацію про невдалі навчання. Початкові плани були захищати протягом 22 днів. Тим часом симуляція показала, що ворожі війська оточили Варшаву вже на четвертий день навчань.  Все пішло не так. Командири окремих дивізій були шоковані, вони відмовлялись виконувати деякі накази, бо були для них просто незрозумілими, – заявив інформатор “SE”.
 
Кадрові навчання проходили у Військовій художній академії. І президент Анджей Дуда, і глава Міністерства національної оборони Маріуш Блащак ознайомилися з його результатами, повідомляє “Супер Експрес”.
 
Президент сказав наступне: командування це зробило
Анджей Дуда та Маріуш Блащак обговорили навчання в четвер під час спільної прес-конференції.
– Команді всіх рівнів це вдалося зробити, і це чудова рекомендація на майбутнє. Усі, хто брав у ньому участь і хто її підготував, заслуговували на дуже високу оцінку, – сказав президент.
За словами глави Міністерства національної оборони, “вам потрібно потренуватися, щоб досягти досконалості”. – Це була надзвичайно важлива вправа, яка за масштабами не мала собі рівних у Третій Польській Республіці, – наголосив він.
 
Канцелярія президента та Міністерство національної оборони не коментують цього питання
У зв’язку із такою ситуацією Interia направила низку запитань до канцелярії президента та Міністерства національної оборони. “Через характер цього виду вправ – із зрозумілих причин, на які поширюється положення про конфіденційність, – інформація про їх припущення, курс чи результати не може бути доступною. Будь ласка, поставтись з розумінням”, – заявив речник президента Марцін Сковрон.
У свою чергу, Міністерство національної оборони відповіло: “Ми б хотіли повідомити вам, що самі Зимові навчання, їх курс та висновки є секретною інформацією. Будь-яка відповідь на ваше запитання –  неможлива”
 
Джерело: Interia , Super Express
 
УЖВ